פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

שלום ברצוני ללמוד ל הבחינות לתעודה של יועץ השקעות / מנהל תיקים באופן עצמאי. באיזה חומר עזר ניתן להיעזר : 1) אתרי אינטרנט 2) ספרות מקצועית יש לציין שאנני בוגרת כלכלה . תודה
אייל רביב | 14:37  29/04/07
אין אפשרות ללמוד חומר זה ללא רקע בכלכלה או בפיננסים עליך ללמוד בצורה מסודרת באחת מהמכללות לשוק ההון שמציעות לילמוד יעוץ השקעות ואו ניהול תיקים
מנהל פיננסי | 22:17  06/06/07
יש מספר ספרים (כלכלה, מימון, חוק ניירות ערך) בנושא, אני למדתי לפיהם (ואני בכלל מתחום של שיווק...), של אחד יבגני, לא זוכר את שם המשפחה.
גידי | 19:51  25/06/07
היי חברה. לדעתי לא משנה איפה ללמוד אלא מי מלמד. תעזרו לי! מי היום נחשב למרצה טוב בהכשרת יועצי השקעות? תודה
שלומי | 01:59  01/08/07
ללא ספק, המרצה הטוב בתחום הבורסה במדינת ישראל. עזוב את כל המכללות שצצו כמו פטריות בשנה האחרונה. אתה יכול לקרוא מאמרים שלו שאתר של מגמות, אם ימצא חן בעינייך לך על זה, אני אישית ביצעתי את הקורס בהיותי חייל. תענוג מכל רגע ואני עדיין הולך לשמוע הרצאות ממנו. {בנוסף הוא היחיד שחזה את הנפילה האחרונה}. המשך יום נפלא!!
גיא | 23:44  30/09/07
קוראים לבחור אורין יבגני. למדתי אצלו. מרצה 10.הטלפון 0523728243. שמעתי שהוא הוציא ספרים בכל המקצועות הקשורים למבחני של הרשות לנ"ע
סגור