פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

אשל | 13:59  25/02/09
אולי אתה יודע קצת. אני משווק השקעות - קרנות, עוד מעט שנתיים. למדתי במשב.. אני בטוח שאתה מסכים איתי שלשווק שנתיים ואפילו שלש זה מתחיל כבר לעייף. שאלתי היא מה הלאה? מה דעתך? לאן עלי לשאוף? קצת נפרה את הפורום....
מנהל פדגוגי | 22:46  25/02/09
בדוק מסביבך אלו תפקידים מעניינים אותך ועדכן אותי. הרי בתור עובד החברה, בטוח יש איזשהו תפקיד שבא לך עליו, לא? מה תפקידו של המנהל הישיר שלך? האם זה לא התפקיד שאתה מעוניין להתקדם אליו?
אחד | 11:51  26/02/09
בוא אתן תיאור: 5 משווקים, מעלינו יש בחור שאחראי עלינו. מעליו מנכ"לים. זהו. יש ניהול תיקים בחברה ויש בחור שמתעסק בזה (מלבד המנכ"לים). חברה יחסית קטנה בערך 20 עובדים. הבנת..? הקידום הבא הוא להיות מנכ"ל :) מכאן הדילמה. מעניין אותי גם ניהול תיקים, מבחינת השיווק. שוב תודה על המענה
מנהל פדגוגי | 22:50  26/02/09
הוא ראש צוות של משווקים (הבחור שאחראי עליך ועל 4 חבריך). כנראה שזה יהיה כבר בחברה אחרת. שים לב שכרגע, אנשים לא כלכך מחליפים מקומות עבודה...
אשל | 23:31  28/02/09
אתה אומר שעלי לעזוב את העבודה מתישהו? מה עלי לעשות? קצת כיוון. ושוב תודה.
מנהל פדגוגי | 17:02  01/03/09
או בתוך החברה או בחברה מתחרה בחברה בה אתה נמצא כרגע האפשרות היחידה שאני רואה היא או להחליף את ר"צ שלך או להקים צוות משלך. עליך לבקש שיחה עם המנכ"ל בכדי לדעת את אפשרויות הקידום שלך בתוך החברה. לאחר שתדע מה אפשרויות הקידום בתוך החברה, תוכל לדעת האם כדאי להתחיל לחפש תפקיד ר"צ בחברה מתחרה (ועדיף גדולה יותר).
סגור