פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

איתן | 17:24  18/11/08
נועם שלום, זה עתה קבלתי את הרשיון במשפטים ואני עו"ד. כמו כן אני באמצע ה-MBA (אונ' תל אביב) עם התמחות במימון. בנוסף אני בוגר קורס מסחר עצמאי במשב. שאלתי היא: אני מחפש להשתלב בעבודה בשוק ההון. סברתי שהדרך הטובה ביותר היא להתחיל כטריידר אך משום מה אני שולח קו"ח והטלפון שקט. האם עלי לנסות כוון שונה? בכלל, מהי הדרך הטובה ביותר למישהו עם נתונים כשלי להשתלבות בעבודה בשוק ההון? תודה מראש
מנהל פדגוגי | 19:51  18/11/08
איתן שלום, עם נתונים כמו שלך הייתי ממליץ דווקא להתמחות כעו"ד בתחום ניירות-ערך ולא בתור טריידר. לימודי הבורסה שעשית יעזרו לך הרבה להבנת השוק, אבל תחום התמחות ספציפי זה הולך להיות מבוקש מאוד בשנים הקרובות. בברכה, נועם.
איתן | 11:36  19/11/08
קודם כל תודה על התשובה. עם זאת, כנראה שלא הבהרתי די הצורך- מטרתי בסופו של דבר היא להגיע לעמדה ניהולית. חשוב לי בדרך לנהל תיקים, אולי בעתיד לנהל קרן, כי זה מה שבאמת מעניין אותי. לא לעבוד כעו"ד. חשבתי לאחר קבלת ה-MBA לעשות את הבחינות של הרשות ביעוץ השקעות וניהול תיקים. באיזה שלב כדאי לי להתחיל לחפש התמחות, והיכן? בהתחשב בנתונים הנוספים שמסרתי כאן, מה כדאי לי לעשות בנקודת הזמן הנוכחית? שוב תודה.
מנהל פדגוגי | 20:50  19/11/08
חובה עליך לגשת למבחני הרשות - אתיקה מקצועית במאי, מקצועית א+ב בנובמבר.
סגור