פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

האם ניתן ללמוד לבד או שכדאי לקחת קורס? יש לציין שאני עובד בחברת ביטוח, ככה שחשיבה ביטוחית כבר יש לי. מה אתם אומרים?
מנהל פדגוגי | 23:43  09/09/08
במבחן יסודות הביטוח יורדות נקודות על כל תשובה לא נכונה. קורס יסודות הביטוח במשב שוקי-הון עולה 950 ש"ח (כולל מע"מ) אתה בטוח שאתה רוצה להסתכן בשביל סכום כזה?
מנהל פדגוגי | 17:17  15/09/08
.. | 00:37  16/09/08
אפילו לא מנסה להכחיש אה?
מנהל פדגוגי | 13:49  16/09/08
מדוע עלי להכחיש שאני עובד במכללת משב שוקי-הון ולדעתי זו המכללה הטובה בארץ ללימודי שוק ההון? אין שום סיבה שאכחיש. אני באמת חושב שזה אחלה מקום ללמוד בו אחלה קורסים ובמחירים תחרותיים לאללה. קח לדוגמא קורס יועצים פנסיוניים מלא. המחיר שלו במכללות בארץ עומד על כ-16 אלף ש"ח. אצלנו, במכללת משב שוקי-הון, המחיר הוא כ-11 אלף ש"ח. איך יכול להיות, אתה שואל? התשובה היא פשוטה - גודל. בדיוק כמו שבסופר גדול המחירים יותר אטרקטיביים מאשר במכולת פרטית. כח קניה זה כח קניה. יש יתרון לגודל. זה אומר שעלות גיוס תלמיד נמוכה מאשר במקום קטן וזה בא לידי ביטוי במחיר. כמו כן, עקב ריבוי התלמידים, נפתחים מספר מסלולים במקביל ולתלמיד יש יכולת בחירה לפי נוחות שלו. כיף.
אהבתי את החוש הומור שלך.
סגור