פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

סטודנט לכלכלה. | 02:31  14/07/08
אני רציתי לדעת בהנחה שאני מסיים תואר ראשון בכלכלה וקורס ביעוץ השקעות וניהול תיקים - אני מתחיל סטאז בבית השקעות ובסה"כ איזה קריירה יכולה להיות לי בשוק ההון? לאן אני יכול להקדם בתור מנהל תיקי השקעות? אני פשוט מנסה להבין את העולם הזה שנקרא שוק ההון.
מנהל פדגוגי | 20:33  14/07/08
קריירה בשוק ההון זה אומר סיכוי להחליף את גליה מאור או את סטנלי פישר. הרי לא ניתן לדעת לאן בסוף תגיע. יכול להיות שתעצר בתור יועץ השקעות זוטר ויכול להיות שתהפוך למנכ"ל בית השקעות גדול. במידה והתחום מעניין, כדאי לנסות. יש מגוון גדול של תפקידים ובאופן כללי מדובר בתחום עם חידושים רבים. שווה.
?? | 21:55  14/07/08
ותגיד אני חושב לשלב תואר במשפטים אם תואר בכלכלה..אתה חושב שזה ביזבוז של זמן?
מנהל פדגוגי | 20:38  15/07/08
תואר רק במשפטים זה די מדכא. עדיף לתבלן את זה עם משהו נוסף כגון מיסים או שוק ההון. שילוב תואר במשפטים עם תואר בכלכלה בהחלט יכול ליצור לך הזדמנויות תעסוקה מעניינות בהמשך הדרך.
מבקש הסבר מפורט בבקשה.
מנהל פדגוגי | 18:59  16/07/08
"מוצר" מאוד מבוקש...
לא שאלתי מה יתן כלכלה ושוק ההון לעורך דין.. שאלתי מה יתן לימודי משפטים למי שמתעניין בשוק ההון וכבר לומד את זה, למשל כלכלה וירצה לעסוק בשוק ההון..
מנהל פדגוגי | 17:22  17/07/08
אני בהחלט חושב שזה יכול למקם אותך גבוה יותר בשרשרת המזון. איש שוק ההון עם הכשרה משפטית יכול להביא תועלת רבה בצמתים מסויימים. בייחוד בתפקידים בכירים יותר. אם יש באפשרותך לעשות זאת - לך על זה.
סגור