פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

שחר | 11:21  10/06/08
נעם שלום אני מסיים שנה ראשונה במנהל עסקים התמחות במימון כשבסוף התואר הייתי רוצה ללמוד ייעוץ השקעות ולעסוק בתחום שאלתי היא אילו עבודות שמתאימות לסטודנטים יכולות לקדם אותי ושבהם כדאי לי לעבוד במהלך השנה השנייה והשלישית ללימודים והאם עבודה בתור בנקאי טלפוני נכללת בסוג העבודות האלה תודה מראש
מנהל פדגוגי | 12:07  10/06/08
שחר שלום, למה לחכות שנתיים לסוף התואר שאפשר לגשת כבר עכשיו למבחנים של הרשות? הרי מבחני הרשות זה בסך הכל גרסת לייט של מבחני התואר. גש כבר עכשיו למבחני היסוד בכלכלה, חשבונאות וסטטי.ומימון. קח קורס קצר בדיני ני"ע ואתיקה מקצועית והתחל את ההתמחות בייעוץ השקעות במקביל לתואר. וכן, בנקאי טלפוני זו יופי של התחלה. תן למנהלים שלך להכיר אותך קצת ואז זרוק להם שאתה ניגש למבחני הרשות. אחרי מספר חודשים גש אליהם ואמור שעברת את כל מבחני היסוד ואתה מחפש מקום לסטאז'. בשלב זה הם כבר יכירו אותך ויהיה לך יתרון על פני מועמד חיצוני. מכיר את השיר של קיילי מינו better the devil you know? אותו דבר במציאת עבודה. מעסיקים יעדיפו עובד שהם כבר מכירים מאשר מישהו חדש. בהצלחה!
סגור