פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

תל אביב | 14:19  29/01/08
שלום רב, כתבתי כבר בעבר שהנני לומד באוניברסיטת באר שבע במגמת ניהול עם התמחות במימון ושאני שוקל לעבור למרכז שנה הבאה על מנת למצוע עבודה. הבעייה היא שבאוניברסיטת תל אביב אין מגמת ניהול ומימון, אז מה כן אם לא זה יתאים לשוק ההון?? בנוסף אני שוקל את הבינתחומי או המכללה למנהל(נפגשתי עם נציגי המכללה למנהל וקיבלתי את הרושם שהרמה נמוכה אפילו יותר מבאוניברסיטת באר שבע) מה הוא הצעד הנכון ביותר??
אייל רביב | 14:27  29/01/08
שלום לצערי אין קיצורי דרך אם חשקה נפשך באונ' אזי עליך להמשיך ללמוד בב"ש התרומה למקצוע יכולה להיות בדמות למידה של התואר השני באונ' ת"א התמחות מימון ,אין לך ממה לחשוש נסה למצוא עבודה פיננסית בב"ש
אבי אבי | 10:49  30/01/08
ו"קיבלת רושם שהרמה נמוכה"? מהנציגים עצמם?סליחה,אבל זה לא הגיוני לפני שאתה אומר את זה תבדוק כמה בוגרים השתלבו בשוק,כמה הם מרוויחים,תשאל את הסטודנטים על רמת הלימודים... אי אפשר להסיק מסקנות על רמת הלימודים מפגישה אחת עם היועצת וזה פשוט נשמע כאילו שאתה רוצה ללכלך על המכללה למנהל
זאת לא היתה המטרה | 11:55  31/01/08
ללכלך על המכללה למנהל זה לא המטרה שלי בחיים, אם זה התפרש ככזה אז זה לא מה שהתכוונתי. מה שכן מעניין אותי זה שהרמה הכללית,איזה קורסי בחירה יש, איזה שנה מתחילים עם ההתמחויות, מבחני דוגמא שיראו לי את הרמה בקורסים, כל אלה די גרמו לי לחשוב פעמיים. אם יש לך דברים אחרים לספר לי, אז אני אשמח.
אני חושב שקפצת למסקנות מהר מידי אני לומד שם וגם אני התלבטי לפני שנרשמתי אבל גילתי שבוגרי המכללה למנהל מאויישים כמעט כל תחום שהם מלמדים שזו לדעתי ההוכחה הטובה ביותר לרמה הגבוהה והפרקטית
שלום, אתה מוזמן ליצור קשר עם מנהל רישום וקבלה במרכז הבינתחומי הרצליה, כדי לקבל פרטים בנוגע לאפשרויות הקבלה והמעבר. טלפון: 09-9527200 פקס: 09-9567392 דוא"ל: rishum@idc.ac.il בהצלחה! יעל
אני ממליץ לך להתרחק מהמוסד הזה ומהר. אני בשנה רביעית עכשיו ואני אוכל את עצמי שלא הלכתי לבאר שבע. 1.הרמה כאן לא כזאת גבוהה. 2.האווירה כאן פשוט נוראה, אין מה להשוות את זה לאווירה של באר שבע, אדם לאדם זאב.
סגור