פורום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

בהנהלת: אמיר פוגל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום לימודי עיצוב גרפי/תקשורת חזותית הינו הבמה עבור המתעניינים בלימודי עיצוב גרפי/ תקשורת חזותית העוסק בשאלות היכן לומדים? מה כלול בתוכנית הלימודים? תנאי הקבלה, מצב שוק העבודה ועוד.

אמיר פוגל

סמנכ"ל מכללת "אקזיט" והבעלים של חברת הפיתוח- מומנטס טכנולוגיות בע"מ.

שלום לכולם. אשמח להיעזר באנשים שקצת מבינים בתחום. אני רוצה להתחיל ללמוד עיצוב גרפי באיזור המרכז (תל אביב, רמת גן, חולון, ראשון, לא באמת משנה) בלימודי תעודה. לצערי אין לי עם מי להתייעץ בנושא וכל המידע שאספתי הוא נטו דרך האינטרנט ושיח עם מקומות הלימוד. ביררתי לגבי מספר מקומות - שנקר, הבצפר, HIT, האקריו וג'ון ברייס. חשוב לי מאוד שמעבר לעיצוב גרפי ולתוכנות שחובה ללמוד (פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין) יהיה עיסוק גם בכל מה שקשור לבנייה ועיצוב אתרים + נגיעה באפליקציות כי לפי מה שיצא לי קצת לקרוא באינטרנט אלו התחומים שמתפתחים עכשיו חזק, ומן הסתם אני רוצה למצוא גם פרנסה בתחום ולהתחיל לעבוד כמה שיותר מהר. אשמח לשמוע מאנשים שלמדו ומבינים, אם אתם מכירים את מוסדות הלימוד שציינתי ומה דעתכם - זה ממש יעזור לי כי כרגע יש לי סלט ענק בראש! מבחינת תוכנית לימודים הבצפר נשמע לי הכי מעניין אבל השאלה כמה אני באמת אוכל להשתלב בתחום אחרי הלימודים שם... תודה לכל מי שיכול לעזור!
סגור