פורום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

בהנהלת: אמיר פוגל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום לימודי עיצוב גרפי/תקשורת חזותית הינו הבמה עבור המתעניינים בלימודי עיצוב גרפי/ תקשורת חזותית העוסק בשאלות היכן לומדים? מה כלול בתוכנית הלימודים? תנאי הקבלה, מצב שוק העבודה ועוד.

אמיר פוגל

סמנכ"ל מכללת "אקזיט" והבעלים של חברת הפיתוח- מומנטס טכנולוגיות בע"מ.

שלום לכולם, אני מעוניין להתחיל ללמוד באוקטובר הקרוב בשנקר הנדסאים לימודי תעודה לעיצוב גרפי ולהמשיך לקורס של עיצוב אתרים ואפליקציות. יש כאן מישהו שעשה את הקורסים האלה ויכול להמליץ? המטרה היא להתחיל לעבוד במקצוע אחרי הלימודים השאלה אם זה יספיק ועד כמה קשה יהיה לי קשה למצוא עבודה אחר כך.. תודה.
אני חושב שאין טעם לעשות את שני הקורסים האלה אחד אחרי השני. אני בוגר קורס אפליקציות בהאקר יו ואני יכול להגיד לך שיש ביקוש בשוק העבודה למפתחי אפליקציות. תתחיל ממקצוע אחד שאתה יותר אוהב ויותר חושב שיעניין אותך לעבוד בו בעתיד ותשתלב קודם בעבודה. אני חושב שלעשות 2 קורסים אחד אחרי השני יהיה לך עמוס ומיותר.
התחום שהכי מעניין אותי זה עיצוב ובניית אתרים וגם אפליקציות. השאלה איפה כדאי ללמוד. איך הלימודים בהאקר יו? אתה ממליץ?
אני חושב שאחד הדברים הכי חשובים כשאתה לומד זה המרצים ובמקרה שלי המרצים היו תותחים. אין שאלה שלא קיבלתי עליה מענה או עזרה.
סגור