פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

מור פלח | 14:26  17/11/15
שלום אני בודקת לגבי לימודים הלכתי לייעוץ לגבי ניהול משאבי אנוש באור יהודה ועוד לא החלטתי אם זה מה שאני רוצה באמת וחינוך זה משהו שתמיד עניין אותי אך מפריע לי שאין במכללת אור יהודה אפשרות להוציא תעודת הוראה ומבחינת תנאי קבלה אני לא יכולה במקום אחר שנותן תעודת הוראה רציתי לשאול קודם אם גם בלי תעודת הוראה אוכל להשתלב במגוון עבודות מהתחום ואיזה וגם אם במידה ואחרי התואר ארצה להוציא תעודת הוראה איך אוכל לעשות זאת ואם זה משהו שבעייתי לעשות מבחינת תנאי קבלה תודה רבה
מנהלת פורום לימודי חינוך | 14:58  17/11/15
מור שלום ותודה על פנייתך. לפי הנחיות משרד החינוך, כל מי שמעוניין לעבוד בתחום החינוך הפורמלי (תחת משרד החינוך- בתי ספר, גנים ) חייב בתעודת הוראה. תנאי הקבלה ללימודי חינוך והוראה משתנים בין המוסדות השונים ועומדים לרוב על ממוצע של 93 ומעלה בבגרויות או במכינה קדם אקדמית או ציון משולב (פסיכומטרי+ בגרויות) 530 ומעלה. אם אינך עומדת בתנאי הקבלה אז יכולה לנצל את הזמן עד תחילת שנת הלימודים הבאה לשיפור בגרויות, לימודי מכינה או פסיכומטרי וכך לשפר את סיכויי הקבלה שלך. אני ממליצה ללמוד תואר ראשון בחינוך ובהוראה- תואר שנמשך 4 שנים ולא ללמוד קודם לתואר ואחר כך בתכנית ההסבה. אם תלמדי ניהול משאבי אנוש ואז תרצי לעשות הסבה תצטרכי לעשות השלמות רבות לתחום החינוך וזה יכול להימשך כשנתיים נוספות של לימודים או יותר. המלצתי היא לגשת למספר מוסדות לימוד ולבדוק מהם תנאי הקבלה ומה האפשרויות העומדות בפנייך. יש לך מספיק זמן לשפר את הציונים שלך לפני תחילת הרישום בהצלחה! לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה
סגור