פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

דורית | 10:41  08/09/15
שלום רוית אני מעוניינת בהסבה של אקדמאים לתעודת הוראה של חינוך מיוחד. השאלה שלי מה העבודה בפועל? עם ילדים עם הפרעות קשב וריכוז , לקויי למידה? או אוטיזם ופיגור שכלי? תודה מראש
מנהלת פורום לימודי חינוך | 09:08  10/09/15
דורית שלום ותודה על פנייתך. התוכנית להכשרת אקדמאים להוראה בחינוך המיוחד באורנים מבוססת על גישה חינוכית הומניסטית הרואה בשילוב ילדים בעלי צרכים מיוחדים בחברה ובעבודה ערך חינוכי מאתגר. התכנית הדו שנתית כוללת קורסים ייחודיים המיועדים להקנות ידע עיוני, מחקרי ומעשי בכל תחומי החינוך המיוחד. הקורסים עוסקים באוכלוסיות של לומדים עם מוגבלויות בתחומים הקוגניטיביים, הנפשיים, ההתנהגותיים, הפיזיים ובתחומי לקויות הלמידה. כל זאת, לצד ההתנסות המעשית המאפשרת לסטודנטים להתנסות בהתאמת תוכנית הלימודים לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים, וכן, לזהות את התחומים בהם ניתן להעצימם ולקדמם למלוא מיצוי הפוטנציאל הטמון בהם. בסיום ההסבה, תוכלי לעבוד בכל תחום החינוך המיוחד שתבחרי. בימים אלו נסגרת ההרשמה ללימודי ההסבה , לכן, אם את מעוניינת להתחיל את לימודיך בשנה הקרובה אני ממליצה לך לפנות בהקדם למרכז המידע במוסד הלימודים בו את מעוניינת ללמוד. לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה, שנה טובה , רוית- מכללת אורנים
סגור