פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אורטל | 10:23  26/10/14
הי רוית, הנני רופאה וטרינרית, בעלת ניסיון בעבודה במגזר הפרטי והציבורי של כ-8 שנים. במסגרת עיסוקיי התנסיתי באבחון וטיפול, הדרכה וניהול. אני מעוניינת לעסוק בחינוך והוראה של מדעי החיים – מדובר בעיסוק הנושא עבורי חשיבות ערכית רבה, ברשותי הידע המקצועי המתאים לעסוק בתחום מדעי החיים וכן הרצון והדחף להעביר ידע זה לדור הצעיר. ככל שבתי גדלה, ונחשפת למערכת החינוך, אני מבינה את הצורך במורים מתחדשים עם תשוקה למקצוע. איך מתחילים? תודה אורטל
רוית מכללת | 10:31  26/10/14
אורטל שלום ותודה על פנייתך. משמח לקרוא את ההודעה שלך! במוסדות האקדמים השונים ניתן ללמוד במסלולי הסבה להוראה. מאחר ואת מגיעה מתחום הרפואה ומדעי החיים את יכולה לפנות להוראת מדעי הטבע והסביבה בבית הספר היסודי או ביולוגיה לבית הספר העל יסודי. לרוב, משך הלימודים נקבע בתיאום עם הסטודנט בהתאם לתוכנית הלימודים האישית שלו שנקבעת לפי גליונות הציונים וכמות ההשלמות אם ישנן ובהתאם לאילוצי מערכת השעות. ראשית אני ממליצה לך להגיע או ליצור קשר עם מרכז המידע במוסדות הרלוונטים עבורך, לשמוע עוד על תכניות ההסבה ולהחליט לאיזה איזה גיל את מעונינת ללמד. לאחר מכן תוכלי לבחור במוסד שנראה לך יותר על פי הקריטריונים שחשובים לך - כמו קרבה גיאוגרפית, איכות צוות הוראה, איכות הסטודנטים, סיוע במציאת עבודה עם סיום התואר, מוניטין בשדה החינוכי ועוד. בהצלחה! לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה, רוית- מכללת אורנים
אורטל | 10:39  26/10/14
האם ניתן לקבוע איתך פגישה באופן אישי? או שזה נוגד את כללי הפורום? :)
רוית מכללת | 10:44  26/10/14
את מוזמנת להגיע למרכז המידע במכללה בימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:00 או להתקשר ל- 1800-30-10-80, אחת מיועצות הלימודים תשמח להיפגש איתך ולתת לך את כל הפרטים. בהצלחה! רוית - מכללת אורנים
מנהלת פורום לימודי חינוך | 10:58  26/10/14
בנוסף אני חייבת לציין שכל מסלולי ההסבה לשנה"ל תשע"ה שנפתחה היום כבר מלאים וסגורים להרשמה. רוית
אורטל | 11:15  26/10/14
תודה רבה על המידע ועל הסבלנות.. אגיע בכל זאת לפגישה בהקדם, לבדוק את האפשרות לגבי ההשתלבות בסמסטר אביב או בשנה הבאה. שאלה נוספת, ישנה אפשרות להשתלבות בהוראה לפני סיום ההסבה?
מנהלת פורום לימודי חינוך | 13:12  26/10/14
אורטל שלום, ישנם בתי ספר אשר מאפשרים השתלבות בהוראה לפני סיום ההסבה, וזה תלוי בהנהלת בתי הספר. בהצלחה! רוית
סגור