פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אלה | 10:14  04/09/14
שלום, אני בעלת תואר דוקטור לוטרינריה ומעוניינת לעשות השלמה לחינוך וללמד מדעים, כימיה. כמה זמן לימודים זה לצורך השלמה? והאם שכר לבעלי תואר שני גדול משמעותית מזה של בעלי תואר הוראה בלבד? תודה
מנהלת פורום לימודי חינוך | 10:18  04/09/14
אלה שלום ותודה על פנייתך. תוכנית הסבת האקדמאים מיועדת לאקדמאים המעוניינים בתעודת הוראה לגיל הרך, ביה"ס יסודי, ביה"ס על יסודי, חינוך מיוחד או אומנות. תכנית ההסבה נבנית באופן אישי לכל מועמד בהתאם לרקע ממנו הוא מגיע ולתעודת ההוראה אותה הוא מעוניין ללמוד. ככל שתחום ההוראה יהיה קרוב לתחום ההתמחות שלך כך משך ההסבה יהיה קצר יותר מאחר ולא תחוייבי בהשלמות. לפרטים נוספים אני ממליצה לך לפנות למוסד האקדמי בו את מעוניינת ללמוד עם גליון הציונים שלך על מנת לבדוק את התאמתך. בהצלחה! לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה, רוית- מכללת אורנים
מנהלת פורום לימודי חינוך | 10:18  04/09/14
אלה שלום ותודה על פנייתך. תוכנית הסבת האקדמאים מיועדת לאקדמאים המעוניינים בתעודת הוראה לגיל הרך, ביה"ס יסודי, ביה"ס על יסודי, חינוך מיוחד או אומנות. תכנית ההסבה נבנית באופן אישי לכל מועמד בהתאם לרקע ממנו הוא מגיע ולתעודת ההוראה אותה הוא מעוניין ללמוד. ככל שתחום ההוראה יהיה קרוב לתחום ההתמחות שלך כך משך ההסבה יהיה קצר יותר מאחר ולא תחוייבי בהשלמות. לפרטים נוספים אני ממליצה לך לפנות למוסד האקדמי בו את מעוניינת ללמוד עם גליון הציונים שלך על מנת לבדוק את התאמתך. בהצלחה! לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה, רוית- מכללת אורנים
סגור