פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

מורן | 15:50  03/08/14
שלום! אני בעלת תואר ראשון במדעי החברה וברצוני לעשות הסבה לחינוך והוראה. אני מתלבטת בין המסלול הישיר לתעודת הוראה בלבד לבין תואר שני+ תעודת הוראה במסגרת m-teach נאמר לי שבמסלול לתואר שני ההתמחות היא ספציפית לגילאי החטיבה. האם אוכל לעבוד גם ביסודי ובתיכון? מה היתרונות של תוכנית הm-teach לעומת עשיית תעודת הוראה בלבד ובהמשך הדרך במערכת החינוך לבחור התמחות בתואר שני? מה ההבדל בשכר למורים בעלי תואר שני? תודה ובברכה, מורן
מנהלת פורום לימודי חינוך | 15:03  04/08/14
מורן שלום ותודה על פנייתך. תכנית m.teach מיועדת לבוגרי תואר ראשון בתחומי דעת הנלמדים בבית הספר העל-יסודי, שמעוניינים להשתלב במערכת החינוך כמורים וכמחנכים בבית הספר העל-יסודי. מטרתה היא לטפח עתודה של מחנכים ומורים משמעותיים ומקצועיים, בעלי השקפה חינוכית, אשר ישתלבו בשדה, ויובילו בבוא העת יוזמות ומהלכים לשיפור ולקידום החינוך. הלמידה בתכנית מתקיימת בקבוצות קטנות, ומאפשרת לסטודנטים להתפתח יחד כקהילה לומדת המתפתחת במשך שתי שנות לימוד. לאחר סיום הלימודים בתכנית תוכלי לעשות הרחבת הסמכה ולעבור ללמד גילאים אחרים. לדעתי היתרון הבולט של התכנית הוא שהיא כוללת תואר שני ותעודת הוראה ואם את רוצה להיות מורה , עדיף לך לסיים את הלימודים כמה שיותר מהר. שכר מורה תלוי בהרכב מרכיבים, את דרגות השכר ומידע על ההתקדמות בדרגות תוכלי למצוא באתר של משרד החינוך. לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה, רוית- מכללת אורנים
סגור