פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אורלי שלם רב ! אני סטודנטית בבר אילן לתואר ראשון בשנת הלימודים האחרונה שלי , ומתלבטת לגבי ההמשך , אני מתעניינת בלימודי תואר שני משולב עם תעודת הוראה , ראיתי מספר תוכניות במכללות להוראה כשבכולן תוכנית הלימודים כוללת יום לימודים בשבוע אני מניחה שזה יום מלא ויומיים עבודה מעשית בבית הספר. השאלה שלי האם בגין העבודה המעשית הזו מקבלים שכר כלשהו? אני עובדת כיום ובמידה וארשם ללימודים האלה נראה לי שלא אוכל להמשיך לעבוד בעבודה רגילה וצריך להתפרנס ממשהו. להיענותך אודה. בברכה קרן
קרן שלום רב, מדברייך אני מניחה שאת מתעניינת בתכנית הלימודים היוקרתית: M.TEACH מוסמך בהוראה לביה"ס העל יסודי, הכוללת לימודים לתואר שני + תעודת הוראה. תכנית הלימודים הינה מאתגרת וכוללת גם ימי התנסות מעשית בבית הספר (בעבור התנסות זו, לא מקבלים שכר) חשוב לציין שמשרד החינוך מעניק מלגות גבוהות עבור מקצועות לימוד נדרשים, הרשימה המפורטת של מקצועות אלו,נמצאת באתרים של מוסדות הלימוד בהם ניתן ללמוד את התכנית. לכל שאלה נוספת, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה. בברכה ובהצלחה, אורלי - מכללת אורנים
סגור