פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

רויטל | 18:30  02/09/12
אני מעוניינת לעבוד אחד על אחד עם לקויות למידה ואחכ להפוך למאבחנת דידקטית. האם יש במשרד החינוךתפקיד של אחד על אחד?
אורלי | 08:19  03/09/12
רויטל שלום רב, תודה על פנייתך. באשר ללקויות למידה-תלוי במקום בו תעבדי, ישנם מקומות שבהם עובדים אחד על אחד, וישנם מקומות שעובדים בהם בקבוצות. מאבחנת דידקטית לעומת זאת, עובדת רק אחד על אחד. בברכה ובהצלחה, אורלי - מכללת אורנים
רויטל | 19:20  03/09/12
ישנו מסלול של לימודי חינוך ולקויות למידה בלי תעודת הוראה עם אפשרות להשלמה של תעודת ההוראה אחרי התואר הזה וישנו מסלול של לימודי חינוך מיוחד עם תעודת הוראה על מנת להפוך למאבחנת מה עדיף יותר ? בתודה על התשובה רויטל
רויטל שלום רב, תודה על פנייתך. אם תבחרי באופציה של לימודי חינוך ולקויות למידה בלי תעודת הוראה עם אפשרות להשלמה, הלימודים יקחו לך יותר זמן היות ותצטרכי ללמוד 3 שנים לתואר + שנתיים לתעודת ההוראה. בכדי להיות מאבחנת דידקטית תהיי חייבת תעודת הוראה, ולכן האופציה של חינוך מיוחד עם תעודת הוראה עדיפה. בברכה ובהצלחה, אורלי-מכללת אורנים.
סגור