פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

מתעניינת ביעוץ חינוכ | 12:45  09/07/12
שלום באוקטובר הקרוב אני מתחילה ללמוד תעודת הוראה לחינוך המיוחד (תכנית ההסבה של אורנים)אך, בעתיד אני מעוניינת ללמוד ייעוץ חינוכי. אני חייבת לציין שאני נורא נמשכת לתחום של הפרעות נפשיות לכן רציתי לדעת אם יועצת חינוכית יכולה לעבוד בארגונים או מוסדות הקשורים לתחום בתפקיד יועצת חינוכית?? תודה
מכללת אורנים | 11:00  10/07/12
מתעניינת שלום רב, אני מודה לך על פנייתך. באופן עקרוני עיקר אפשרויות התעסוקה הקיימות עבור בוגרי התכנית לייעוץ חינוכי, הינן כיועצים חינוכיים בבתי ספר. אולם, קיימים מקרים יוצאים מן הכלל בהם הבוגרים הצליחו להשתלב במקומות נוספים כגון - מערכות גני ילדים, עיריות, מועצות אזוריות ועוד. אני מאמינה שהדבר תלוי בעיתוי הנכון ובאישור הנהלת המוסד הנבחר. לכל שאלה נוספת, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה. בברכה ובהצלחה, אורלי - מכללת אורנים
חיה שלום לך , לפי מה שאת מתארת הכי יתאים לך תואר בעבודה סוציאלית , שם לא חסר עבודה עם אנשים בעלי הפרעות אישיות הן בוגרים והן ילדים , מניסיון של חברות שעוסקות בתחום עוד טרם כניסה לשוק לעובדים סוציאליים עם רישיון
שלום חיה, כבעת תואר ראשון בחינוך ותואר ראשון בעבודה סוציאלית, אני ממליצה לך לעשות תואר בעבודה סוציאלית. תחום החינוך אינו עוסק בהפרעות אישיות.
סגור