פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

כיפאח | 18:42  11/06/12
רוצה לדעת על מה שואלים בראיון הקבלה לתואר שני בלקויות למידה, מה אני צריכה לדעת ומה צריך להבליט.. מה אפשריות התעסוקה לבוגרי תואר שני בלקויות למידה? והאם צריכים לעשות השלמות והתמחויות אחרי תואר שני בשביל להיות מאבחנים דידקטיים ? סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ונרשמתי לתואר שני בלקויות למידה, למרות שאין לי מידע רב לגבי התחום.. מבקשת את עזרתכם וכל מידע שעשוי לעזור לי.. תודה רבה,
מנהל פורום לימודי חינוך | 09:57  12/06/12
כיפאח שלום רב, אני מודה לך על פנייתך. בראיון קבלה לתחומי החינוך ולמקצועות ההוראה בודקים את מידת התאמתך למקצוע - מבחינת אופי, יכולות, שפה ועוד. אין צורך להילחץ או להיבהל מראיון מסוג זה ואין פורמט קבוע של שאלות הנשאלות בכל ראיון. אפשרויות התעסוקה לבוגרי המסלול הינן רבות ומגוונות ומתבססות בעיקר על עבודה פרטנית - 'אחד על אחד' במטרה לזהות ולהעניק כלים שימושיים להתמודדות עם לקויות למידה שונות. מסלולי התארים המתקדמים בתחום זה שונים ומגוונים - אני ממליצה לך לברר מה הם תנאי הקבלה לאבחון דידקטי מול מוסד הלימודים בו את מעוניינת להתחיל ללמוד והאם את זקוקה להשלמות. לכל שאלה נוספת, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה. בברכה ובהצלחה, אורלי - מכללת אורנים
סגור