פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

ליליה | 12:18  19/09/11
היי שני, אני בעלת תואר ראשון בהנדסת כימיה וביוטכנולוגיה.אני שוקלת ללכת ללמוד תואר שני +תעודת הוראה M.Teac. שאלותי הם: 1. האם כימיה בעל יסודי הוא תחום מבוקש? 2. בררתי אופציות שונות ויש לי שתי אופציות עקריות: מורה למדעים בהתמחות ביולוגיה (על יסודי) או מורה לכימיה באל יסודי. מה עדיף יותר? במה יש ביקוש? 3. האם התואר הנ"ל נחשב?? תודה
שני צור | 18:57  19/09/11
1+2. מורים למדעים חסרים והמקצוע מוגדר כנדרש. 3. כן. זה פרויקט חדש שמקדם משרד החינוך. הוא תומך בתלמידים בעזרת מלגות ובהחלט מעוניין לקדם את התואר ובוגריו.
ליליה | 09:01  20/09/11
תודה, יש לי עוד שאלה... כרגע אני עובדת בהייטק בתחום הנדסה כימית, אם אני הולכת לכיוון הוראה השנים שעבדתי בהייטק נחשבים לשנות ניסיון?????
אילנית | 10:10  20/09/11
היי ליליה, כפי שכבר כתבתי בפורום זה בעבר אני חושבת שעם נתוני הפתיחה המפוארים שלך - הרבה שנות ניסיון ועבודה בהייטק, כדאי לך לנסות להתקבל לתכנית היוקרתית M.TEACH באופן אישי הגשתי את מועמדותי לתכנית זו שמתקיימת במספר מוסדות אקדמיים, אני בחרתי במכללת אורנים. לתכנית זו יש הרבה מאוד יתרונות - תואר שני+תעודת הוראה במשך שנתיים ומלגות מימון מלאות של משרד החינוך. מעבר לכך יש ביקוש גבוה למורים במקצוע המדעים.
ליליה | 10:33  20/09/11
אילנית, צריך לעבור ראיון אישי כדי להתקבל לתוכנית????? יש גם ראיון מקצועי?????
שני צור | 20:22  20/09/11
לגבי תנאי העסקה כדאי לברר בפורום של ארגון המורים. לגבי תנאי קבלה לתכנית M.Teach בד"כ נדרש ראיון אישי עם המועמד ותואר ראשון בממוצע 80
סגור