פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

קלרה | 20:00  18/07/11
שלום, אני חיילת משוחררת ואני מתעניינת בחינוך. נרשמתי ללימודים לתואר רב תחומי של חינוך מיוחד משולב עם פסיכולוגיה. השאלה שלי היא ?: האם אוכל לעבוד בבתי הספר או גנים רגילים, עם ילדים רגילים? {כמובן אחרי שאשלים לתעודת הוראה...} יש באפשרותי ללמוד תואר רב תחומי של חינוך מיוחד משולב עם חינוך רגיל... אני חוששת שלא אוכל להתקבל למקום עבודה בגנים או בתי ספר עם ילדים רגילים. אם כך המצב אשנה לחינוך רגיל במקום פסיכולוגיה... מחכה לתשובה
שני צור | 07:20  19/07/11
תלוי במה תהיה תעודת ההוראה שלך ולא במה יהיה התואר. אם התעודה תהיה לבתי ספר רגילים תוכלי. אם תעשי תעודת הוראה לחינוך מיוחד - לא תוכלי רשמית לעבוד עם ילדים רגילים.
קלרה | 11:20  19/07/11
ועוד דבר רציתי לשאול, יש ביקוש בתחום של חינוך מיוחד בגנים או בבתי ספר לכיתות א-ב ? {הן בחינוך רגיל והן בחינוך מיוחד}. שמעתי שיש מקצוע מורה גננת. שווה ללמוד למסלול הזה? אוכל למצוא עבודה? יש ביקוש? כמו כן, שמעתי שתואר רב תחומי הוא תואר שלומדים בו באופן כללי בתחום הנלמד. ולא כמו תואר רגיל. האם תואר רב תחומי שווה ? תואר רב תחומי פחות טוב מתואר רגיל...?... כאילו מה ההבדל בינהם, יש אפשרות שלא אתקבל למקום עבודה כלשהו בגלל שיש לי רב תחומי?... מחכה לתשובה...
שני צור | 07:20  20/07/11
1. באופן כללי בבתי הספר, בעיקר היסודיים, יש ביקוש למורים יותר מבגנים ובחינוך הרגיל יותר מהחינוך המיוחד. 2. תואר של מורה גננת פותח לך שתי אופציות, אולם מה שבעיקר חסר אלו מורים ליסודי, ולכך צריך תואר בהוראת יסודי 3. אין הבדל בחשיבות בשוק העבודה בין תואר רב תחומי לתואר B.A. אחר
סגור