פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אני בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. המטרה הסופית שלי היא להגיע לטיפול משפחתי או הדרכת הורים. - מהבירור שעשיתי, אלה לימודי תעודה אשר דורשים תואר שני במקצועות טיפוליים: - האם ידוע לך מה נחשב תואר טיפולי (חוץ מפסיכולוגיה וייעוץ חינוכי- חינוך מיוחד? חינוך לגיל הרך?) - האם ידוע לך על מוסד שאינו דורש תואר שני או לפחות לא תואר טיפולי? (לצערי רוב ההרשמות לתארים שניים בתחום נסגרו כבר ואני לא רוצה לבזבז שנה, בהתחשב בעובדה שלפני עוד כ5 שנות לימודים...) - אני יודעת שיש אפשרות ללמוד הנחיית קבוצות משפחה רק עם תואר ראשון אבל אני מעדיפה ללמוד טיפול פרטני. (בהתחשב בעובדה שיש לי פחד קהל פתולוגי כמעט...) בעניין קצת אחר: - יש תואר שני בייעוץ חינוכי לגיל הרך באוניברסיטת בר אילן ויש דרישה לעבור בחינה של משרד התמ"ת, כדי לעבוד בייעוץ, האם ידוע לך על הדרישות לגשת לבחינה? מרוב מידע, יצאתי עוד יותר מבולבלת... אודה לך מאוד אם תוכלי להאיר את עייני. :) תודה רבה וסליחה על הטירחה...
זה משתנה ממוסד למוסד אבל חינוך מיוחד ועו"ס גם נחשבים לעיתים תחומים טיפוליים. ובאופן כללי, כדאי להתייעץ בפורומים של פסיכולוגיה בתחום של טיפול משפחתי
סגור