פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

קרנית | 11:35  05/05/07
שלום אני עובדת כסייעת בגני עירייה.אני ממש מעוניינת להיתקדם ולהיות גננת. כמה שאלות: מה אני צריכה ללמוד?והאם יש תנאי קבלה איזו תעודה או הסמכה דרוש לגני עירייה? והאם יש לימודי ערב?איפה? אני בת 29 מהמרכז. יש לי 12 שנות לימוד ואין לי בגרות או פסיכומטרי בקיצור איזה תהליך אני צריכה לעבור בכדי להגיע למטרה? בתודה מראש קרנית
טלי ששון-מנהלת הפור | 20:35  09/05/07
שלום קרנית, במידה ויש לך תעודת סייעת יתכן ותוכלי בחלק מהמכללות לחינוך להשלים את לימודייך לתעודת הוראה ולתואר ראשון הנדרשים לעבודה בגני עירייה. במידה ולא, יהיה עלייך להציג תעודת בגרות וציון במבחן הפסיכומטרי על מנת להתקבל ללימודי תואר ראשון ותעודת הוראה. אנא צרי קשר עם אחד ממרכזי המידע ורישום באחת ממכללות החינוך הפזורות בארץ למידע נוסף.
מיכל | 17:40  16/05/07
בדקי בבית הספר ללימודים מתקדמים במכללת סמינר הקיבוצים http://www.shabaton.co.il/items_details.asp?ItemsCode=1633 תפני אליהם לקבלת הפרטים
שי | 16:39  07/11/07
אני לומדת במכללת לוינסקי במסלול לגיל הרך. אני יודעת שיש פה מסלול לבני 30 ומעלה שמתקבלים על סמך פסיכומטרי בלבד. יכול להיות שתוכלי להכנס למסלול הזה ואז לא תצטרכי להשלים בגרות
סגור