פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שמי אלינור והייתי שמחה לקבל הכוונה או עצה כי אני נורא מבולבלת... אני בת 23 וחצי ומאוד רוצה להתחיל ללמוד תואר ראשון חינוך לגיל הרך במכללת לוינסקי בת"א הלכתי לפני שנה לייעוץ במכינה בלונסקי שם לאחר שיחה עם נציג נאמר לי שממוצע הבגרות עומד על 82 (ותנאי הקבלה לחינוך בלי פסיכומטרי עמדו על ממוצע בגרות 90) ואני צריכה לשפר בגרויות וכך עשיתי שיפרתי ב- 2 מקצועות גאוגרפיה 5 יחי' קיבלתי 101 אחרי בונוס ואנגלית 4 יחידות קיבלתי 78 אחרי בונוס חשבתי שהממצוע מספיק לי עכשיו כדי להתקבלת לחינוך ומסתבר שחישבו לי במכינה את הממוצע לא נכון וגם עכשיו אחרי ששיפרתי ההממוצע שלי תעודת הבגרות עומד על 87 נורא התאכזבתי ונשבתי כי כל רצוני הוא פשוט ללמוד ועכשיו העלו את הדרישה ל-92 (בלי פסיכומטרי) לא רציתי לבזבז עוד שנה בשיפור ואם הייתי יודעת שאני צריכה לשפר עוד הייתי עושה זאת יחד עם מה שכבר שיפרתי עכשיו הציעו לי לעשות פסיכומטרי אך אני לא יצליח כי יש לי קשיי למידה ולא אוכל מה שאומר שאני צריכה לשפר ממוצע ל-92 ז"א לבדבז עוד שנה בשיפור בגרויות ולא להתחיל ללמוד חלום שרחוק ממני עוד שנה גם לאחר התייעצות טלפונית עם מכללת לוינסקי נאמר לי שאין סיכוי אפילו להיכנס לועדת חריגים ואני מוכנה להוכיח את עצמי ולהיות על תנאי 4 שנים כי אני יודעת שאצליח כל רצוני הוא ללמוד הציעו לי לעשות מכינה טרום טרום במכללת לוינסקי במשך שנה שבה צריך להגיע לממוצע 90 אבל גם היא מותנית עם מבחן מימ"ד שעצוב להגיד לא בטוח שאני יצליח להוציא 500 (ולא מתוך בורות אלא רק מתוך בעיה של לחץ) אני לא יודעת מה לעשות והייתי רוצה הכוונה האם לנסות לעשות את מבחן מימ"ד ואולי יקבלו אותי למכינה או שלמרות שהתוצאה ידוע מראש אני יתאמץ ויעשה פסיכומטרי או לחילופין ינסה לשפר בגרויות במועד קיץ וחורף השנה ולהגביר 2 מקצועות ובכך אני ינסה לעלות את הממוצע בתקווה להתקבל ללוינסקי באוקטובר 2011 (שרחוק ממני במרחק נגיעה).... הייתי רוצה עזרה או הכוונה מה לעשות כי אני ממש מבולבלת ואובדת עצות אשמח אם תוכלי לייעץ לי מה הדבר הנכון בשבילי כדי להבטיח שסוף סוף יתגם החלום ואני יתחיל ללמוד תודה רבה אלינור!
שני צור | 09:19  03/09/10
במימד צריך להוציא 400 ולא 500 והוא קל יותר מהפסיכומטרי, לכן אני ממליצה לך לנסות לעשות את המימ"ד וללכת למכינת טרום תואר.
סגור