פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אדיר | 12:23  19/07/10
יש לי שאלה אני מאווד מעוניין ללמוד הוראה ולעסוק בתחום ההוראה. כרגע הממוצע בגרויות שלי עומד על 82 ורוב המכללות שביררתי איתם לגבי תנאי קבלה רוצים 92 לגבי כניסה ללימודי הוראה. התלבטתי עם כדי לי ללכת לאונברסיטה הפתוחה לעשות תואר ראשון בחינוך ותקשורת ואחרי זה לעשות הסבה לתעודת הוראה. השאלה אם ההשקעה והמאמץ יהיו קשים ? אוו שמצאתי מכללה אחת באור יהודה שנותנת אפשרות לעשות תואר בחינוך ב-3 שנים ואחרי זה אפשרי לעשות הסבה להוראה עוד שנה (השכר הלימוד 20 אלף בשנה). השאלה היא אם כדי לעשות מאמצים וללמוד בפתוחה אוו ללכת למכללה?
שני צור | 19:50  19/07/10
אני ממליצה לך לברר בלוינסקי. הולכת להיפתח שם מכינה וזה יצא פחות יקר משתי המוסדות שהזכרת.
אדיר | 06:39  20/07/10
לגבי לוייסנקי בעיקרון בירתתי איתם היא אמרה לי שבקרוב הם פותחים את זה אין לה תאריך מדוייק אני מקווה שזה יהיה בקרוב כי אוטוטו נגמר בכולם ההרשמה
שני צור | 18:03  22/07/10
זה נפתח באוקטובר. כבר התחילה ההרשמה.
יעל.א. | 17:58  07/08/10
היי, קראתי את השיחה וראיתי שדיברתם על מכינה רציתי לדעת על איזו מכינה מדובר? לי יש ממוצע בגרויות 83 ולצערי קיבלתי ציון נמוך בפסיכומטרי, אך לא הציעו לי דרכים שניתן דרכם להתקבל למכללה בכל זאת. ומאוד רציתי להתחיל ללמוד השנה במכללה (בלוינסקי)
סגור