פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אני לקראת סיום BA בפסיכולוגיה, וחושבת לעשות גם תעודת הוראה בתחום. השאלה היא האם אוכל ללמד רק פסיכולוגיה/מדעי החברה או שקיימות עוד אפשרויות? אני לא מעוניינית בסמלול הסבה להוראה אלא רק בתעודת הוראה. מה האפשרויות העומדות בפניי? תודה.
שני צור | 13:38  05/05/10
הסבה להוראה היא תעודת הוראה. אם את לא רוצה השלמות - תצטרכי לעשות תעודת הוראה במדעי החברה. אם לא אכפת לך ללמוד מקצוע אחר - תוכלי ללמוד כל מקצוע שתרצי. זה פשוט יהיה מסלול יותר ארוך.
keren | 08:33  06/05/10
אז עם ת. הוראה בפסיכולוגיה ניתן ללמד רק פסיכולוגיה בתיכונים?
שני צור | 13:56  06/05/10
כן
עמית | 12:55  06/05/10
תעודת הוראה = מסלול הסבה להוראה. אם את מעוניינת בתעודת הוראה את צריכה לעבור לימודי הסבה להוראה שבסופם את מקבלת את התעודה. את יכולה ללמוד לתעודת הוראה בכל מקצוע שתרצי אך אם ברצונך לקצר את משך זמן הלימודים תוכלי להירשם ללימודי הוראה בתחום שקרוב ללימודי התואר הראשון שלך. אני לדוגמא, בעל תואר ראשון בגיאוגרפיה וקיבלתי המון פטורים בלימודי תעודת הוראה בגיאוגרפיה (מכללת בית ברל) וגם נתנו לי לתכנן חלק מהלו"ז לפי הצרכים האישיים שלי. מאיפה את בארץ?
keren | 20:38  06/05/10
היי תודה על התשובה המפורטת. אני מירושלים, שוקלת לעשות את תעודת ההוראה באוניברסיטה הפתוחה.
סגור