פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

ריקי | 10:27  26/03/07
אני מתעניינת בלימודי חינוך אבל אני לא מעוניינת להיות מורה- התחום שמושך אותי הוא פיתוח תכנים עבור ילדים, מלומדות ועד צעצועים ותוכניות טלוויזיה- ברור שנדרשת הבנה עמוקה גם בחינוך וגם בפסיכולוגיה, השאלה היא באיזה מסלול כדאי לי לבחור, או שמא יש אפשרות לשלב את השניים? אשמח לתשובה
חנית | 11:14  27/03/07
אני הייתי מתחילה מתואר בחינוך (גיל הרך / יסודי) על מנת ללמוד ולהבין את שקורה בגילאים אלו - מבחינת התפתחות, צרכים וכו'. ואז, ללכת לכיוון הפרקטי בעניין הפיתוח עליו דיברת. אני יודעת שקיימת תכנית של פיתוח משחקי מחשב בבית ברל אשר יכולה לענות לך על הרצון לפיתוח תכנים לילדים דרך משחקים המהווים חלק מרכזי בהעברת תכנים ומסרים חינוכיים לילדים. תוכלי להשתמש בידע שהקנו לך לימודי החינוך ולפתח משחקים עם ערך מוסף. אולי כדאי לך לבדוק אפשרות של לימודים במקביל - תואר בחינוך בבית ברל ובמקביל לימוד בתכנית לפיתוח משחקי מחשב, גם היא נלמדת בבית ברל. בנוסף, לגבי חינוך, תואר בחינוך יכול להוביל אותך לאוו דווקא להוראה, הוא יכול למנף אותך לתואר שני בייעוץ חינוכי, אם זה מעניין אותך. תשובה קצת ארוכה ומסורבלת, מקווה שעזרתי....
סגור