פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

דנה | 14:14  09/12/09
שלום, בשירותי הצבאי הייתי מורה חיילת במסלול פנימיות יום ועברתי קורס ממשרד החינוך בהיקף של 250 שעות. במכללה בא אני לומדת נאמר לי שאיני זכאית לשום פטורים אך אני שומעת מסביבי שסטודנטיות אחרות זכאיות לפטורים מסויימים או לנק' זכות. רציתי לדעת בבקשה מה מהמקרים הוא הנכון.
שני צור | 17:38  10/12/09
זה יכול להשתנות בין המוסדות, אבל בדרך כלל לא מקבלים פטורים על קורסים צבאיים, אלא אם כן הם נעשו במסגרת אקדמית.
אני מורה חיילת לשעבר שעברה קורסי הסמכה בסימינר קיי בבאר-שבע+סימינר גבעת וושינגטון שבסיום השירות הובטח לנו קבלת תעודת הוראה מוסמכת. אחרי הרבה מכתבים שנשלחו למשרד החינוך קבלתי הודעה רק אחרי שאעבוד בפועל ואעבור בחינות הפיקוח תוך כדי לימוד אזכה לתעודה זו. התחתנתי,ילדתי,גידלתי ילדים ועברתי למסלול ניהולי שונה לחלוטין בתחום היבוא. אני מרגישה כי נושא החינוך מדגדג לי ביד,בשנתיים האחרונות אני משלימה לתואר בחינוך דרך האו"פ שאגב הכירו לי על לימודיי הקודמים רק 6 נ"ז. האם אוכל להתקבל להוראה בבית ספר ותוך כדי לקבל רשיון הוראה?
סגור