פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

ליאת | 19:22  06/10/09
היי שני, אני מתעניינת בלימודי אומנות וניו מדיה בשילוב עם תעודת הוראה בסמינר הקיבוצים. אשמח לשעת עד כמה יש ביקוש למורי בתחום העיצוב גרפי והניו מדיה בכלל בבתי ספר כיום, לאיזה גילאים והאם ניתן באמצעות תעודה שכזו ללמד גם במוסדות פרטיים בבתי"ס לעיצוב. כמו כן אשמח לשמוע את חוות דעתך על סמינר הקיבוצים
שני צור | 09:29  07/10/09
בבתי ספר יש בעיה עם כל המקצועות שאינן חובה לבגרות ובעיקר עם מגמות שדורשות ציוד יקר. מעטבתי ספר יכולים להרשות זאת לעצמם. מצד שני, תחום המחשוב הולך ומתפתח וברוב בתי הספר יש מורה למחשבים. לגבי בתי ספר פרטיים - תעודת הוראה אינה בהכרח תנאי אולם היא בהחלט מועילה. סמינר הקיבוצים היא מכללה גדולה לחינוך. אני ממליצה לפנות ליעוץ או לדבר עם סטודנטים ולשמוע את חוות דעתם על הלימודים שם.
הילה | 12:39  09/10/09
אני אישית הייתי ממליצה לך ללמוד מקצועות שהם חובה ותמיד יהיה ביקוש למשל - ספרות, לשון, תנ"ך וכו'.. יש קצת סיכון בלקחת מקצוע כזאת, למרות שאני לגמרי מבינה את הרצון ללמוד משהו שאת מאוד מתחברת אליו... אי אפשר לדעת, אולי באמת יהיה ביקוש בעתיד. לא כל כך הבנתי את השילוב של אמנות וניו-מדיה, אני אשמח אם תסבירי לי...
סגור