פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אורלי | 19:26  28/07/09
רציתי לדעת איפה ניתן ללמוד תרפיה באומנות? האם עדיף לעשות תעודה או תואר שני? (לאחר התואר הראשון) האם יש עדיפות לתואר ראשון שצריך לעשות כדי להמשיך הלאה? תודה :]
שני צור | 17:19  29/07/09
יש לא מעט מקומות בהן ניתן ללמוד: תל חי, בית ברל ועוד. דרישות הקבלה משתנות ממוסד למוסד, אבל חינוך מיוחד הוא בהחלט תואר ראשון מתאים ומומלץ. לגבי עדיפות - תואר שני מעלה את דרגת השכר שלך במשרד החינוך.
הילה | 10:14  03/08/09
בהמשך לתשובה של מנהלת הפורום אני חושבת שכדאי שתבדקי גם את הרקע והשם של המוסד שבו את מתעניינת. אני בחרתי ללמוד תרפיה באמנות במדרשה לאמנות (מכלל בית ברל) לאחר שעשיתי השוואה בין מספר מקומות. הייתי בימים פתוחים ופגישות ייעוץ ומאוד מצא חן בעיני מה שראיתי ושמעתי במדרשה לאמנות. לא פחות מזה היו גם הנתונים ששמעתי לגבי ההצלחה של הבוגרים בהשתלבות ובמציאת עבודה בתחום. להצלחה הזאת יש כל מיני פרמטרים ואחד מהותי בעיני הוא זה שהמדרשה לאמנות עוסקת כולה באמנות ומי שלומד בה נחשף לתיאוריות ושיטות עבודה שלא קיימים בכל מקום שמלמד תרפיה באמנות. אם למשל תעשי תואר ראשון בפסיכולוגיה, חינוך מיוחד או בעבודה סוציאלית יהיה לך פטור מכל מיני קורסים שקשורים לפסיכולוגיה. מקווה שטיפה עזרתי. הילה
סגור