פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

היי, אני רוצה ללמוד חנ"מ, אך מתלבטת בין אונברסיטה למכללה. ידוע לי שבבאונברסיטה התואר שמקבלים הוא B.A ובמכללה- B.ED.וכן שבמכללה עושים עבודה מעשית. השאלה שלי היא מה ההבדל בין התארים? אם אלמד במכללה וארצה אח"כ לעשות תואר שני באונברסיטה, אצטרף להשלים קורסים? (ההתלבטות היא בין לוינסקי לבין בר-אילן/ א. ת"א) משהו יכול לייעץ לי מה כדאי ואיפה? תודה רבה!
שני צור | 21:38  10/06/09
bed פרושו תואר ראשון בחינוך ואין כל הבדל מבחינה אקדמית בינו לבין ba. ניתן ללמוד במכללה ולהמשיך לתואר שני באוניברסיטה,צריך כמובן לעמוד בתנאי הקבלה מבחינת הציון הנדרש. בתחום החינוך ממולץ ללמוד במכללה בשל הנסיון המעשי בשטח שרוכשים כבר מתחילת הלימודים בעוד שבאוניברסיטה הלימודים תיאורטיים.
רוני | 23:43  11/06/09
אחרי שמסיימים תואר ראשון במככלה, ורוצים לעשות תואר שני באונ', האם צריך להשלים קורסים? אם כן, כמה? תודה רבה!
שני צור | 19:24  14/06/09
לא תמיד, זה מאוד תלוי במה תרצי לעשות תואר שני. אני מציעה לברר ספיציפית על החוג שאת רוצה ללמוד מול מוסד הלימודים בו את מתכננת לעשות תואר שני.
סגור