פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אור | 22:55  20/04/09
היי אני בת 25 ומאוד רוצה להתחיל ללמוד גיל הרך, עבדתי עם ילדים זה תחום שמאוד מעניין אותי, אני מאוד רוצה להתחיל השנה זה ההזדמנות שלי, הבעיה שאין לי פסיכומטרי,יש לי תעודת בגרות הממוצע בין82 ל86 אין אפשרות להתקבל בלי הפסכומטרי, למה מקשים כל כך?
שני צור | 12:58  21/04/09
משרד החינוך הוא זה שמכתיב את תנאי הקבלה למכללות להוראה. הוא מציב רף דרישה מסוים (שהשנה, אגב, אינו כולל פסיכומטרי, אלא בגרות בממוצע 90 בלבד), משום שחשוב לו שמי בהולך להיות מורה יהיה בעל השכלה ויראה יכולת למידה והשקעה (מי שלא כל כך הצליח בתיכון יכול להשלים בגרויות גם מאוחר יותר). נכון שיש מועמדים ש"נופלים בין הכיסאות" בגלל לקויות למידה או קשיים אחרים, אולם זהו הסף, והמכללות להוראה מחויבות לפעול על פיו.
אור | 15:55  22/04/09
יש אפשרות שאני אתחיל ללמוד ובהמשך הלימודים אני ישלים?אני חושבת ללכלת לאיזו מכללה אולי לוינסקי
שני צור | 13:02  23/04/09
את צריכה לפנות למכללות השונות ולשאול. אצלינו לא ניתן להתקבל על תנאי כרגע. יכול להיות שבמשך הקיץ התנאים ירדו בעקבות חוסר במורים, ואז לפעמים ניתן להתחיל על תנאי ממוצע 85 בערך ומעלה, אבל זה ממש לא בטוח.
סגור