פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אביטל | 15:47  18/11/08
שלום. אני בעלת תואר ראשון בביולוגיה ומעוניינת לעבוד כמורה בבית ספר יסודי היכן ניתן ללמוד לתעודת הוראה? כמה זמן חצי שנה? שנה? כמה ימים בשבוע? לכמה נקודות זכות יש להגיע כדי לקבל את התעודה? תודה רבה מראש לעונים.
גוני | 11:03  19/11/08
אביטל שלום, תעודת הוראה ליסודי ניתן לעשות במכללה לחינוך. התוכנית שאת מחפשת נקראת הסבת אקדמאים להוראה. חברה שלי שעשתה הסבה להוראה במכללת בית ברל, סיפרה לי שבונים לך תוכנית אישית. התוכנית תלויה במה שלמדת קודם ולפי זה תדעי כמה ימים בשבוע תלמדי וכמה שעות (מה שאת מכנה נקודות זכות). התוכני בדרך כלל נמשכת בין שנה לשנתיים. ממה ששמעתי ממנה על הלימודים בבית ברל, זה מקום שווה להתעניין בו והמסלול להסבה נשמע כמו דרך בטוחה לתחום ההוראה. כדאי לך ליצור איתם קשר ולהירשם לשנה הבאה.
שני צור | 17:15  20/11/08
תעודת הוראה תוכלי ללמוד בכל אחת מהמכללות להוראה או באוניברסיטאות. הלימודים נמשכים בין שנה לשנתיים, ומספר הנקודות הוא אישי לפי הקורסים שצברת בתואר הראשון. פריסת השעות בשבוע תלויה ברצונך. בכל מוסד יציעו לך מערכת שונה ותוכלי לבחור.
סגור