פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

מור | 11:20  26/10/08
שלום, אני רוצה לעשות תואר בחינוך לגיל הרך בתקווה להיות גננת. אני גרה במרכז ורוצה ללמוד באוניברסיטה אבל ממה שמצאתי באוניברסיטת תל אביב יש רק תואר ביעוץ חינוכי לגיל הרך - שזה אומר להיות יועצת בגן?! או שאני יכולה לעשות את התואר הזה ולהיות גננת? ההאופציה השניה היא מכללה. בדקתי במכללת לוינסקי ומצאתי תואר בחינוך לגיל הרך אבל צריך לעשות שם התמחות במוזיקה, ספרות או אומנות לגיל הרך... שאר המכללות די רחוקות ממני...איפה אפשר לעשות תואר לחינוך לגיל הרך (לא חינוך מיוחד) כדי להיות גננת?? ועוד שאלה, מהי המשכורת של גננת? ראיתי כאן תגובות שהמשכורת היא 2000-3000 וחלק אמרו שהשמכורת היא 5300 בגלל האופק החדש. שמישהו יסביר לי בבקשה :/
שני צור | 21:57  26/10/08
באוניברסיטאות אכן לא ניתן לעשות תעודת הוראה בגיל הרך אלא רק במכללות לחינוך. בלוינסקי ניתנת האפשרות להתמחות באמנות, ספרות ילדים, טבע או יהדות, אולם זה חלק שאת יכולה לקחת בצורה מאוד מצומצמת ובכל מקרה מתרכזים בנושא הגננת. לגבי המשכורת - בעקבות אופק חדש משכורת של גננת מתחילה במשרה מלאה היא 5300
רבקה בולט | 11:00  29/10/08
שלום מור, ממה שאני יודעת יש הבדל בין ייעוץ לגיל הרך לבין חינוך לגיל הרך, אם את רוצה לעבוד כגננת, תצטרכי לעשות תעודת הוראה לגיל הרך. אני מכירה מסלול מצוין לתואר ראשון בחינוך לגיל הרך במכללת בית ברל, שם את לא חייבת לעשות התמחויות, אם תרצי תוכלי לעשות תעודת הוראה גם לכיתות א-ב. המיקום של המכללה הוא ליד כפר סבא, לפי דעתי זה לא מרחק שבגללו הייתי פוסלת את האופציה הזאת. אני ממליצה לך לפנות אליהם לפגישת ייעוץ והם יספרו לך על תוכנית הלימודים ותוכלי להתרשם מהקמפוס היפה. את גם יכולה לפני זה לקרוא פרטים באתר שלהם שיתנו לך מידע על המסלול. לגבי המשכורות של הגננות אני חושבת שזה תלוי בניסיון האישי של הגננת והמקום שבו היא עובדת. בכל מקרה שהייה לך בהצלחה בלימודים.
סגור