פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

לורני | 14:58  11/09/08
יש לעמוד בתנאי:- בגרות מלאה, פסיכומטרי ומלוא 4 השנים - בכל גיל ??? אין הנחות ו/או קיצורי דרך מגיל מסויים (35)? אולי עפ"י מבדקים מסויימים ? מודה מראש לורני
שני צור | 19:03  11/09/08
תלוי. מעל גיל 35 ניתן להתקבל רק על סמך פסיכומטרי. ביסודי ובגיל הרך ניתן להתקבל בחלק מהמסלולים עם בגרות בלבד. קיצור אורך הלימודים ל3 שנים הוא רק ממשולב גבוה (560 בערך בחלק מהמקומות)
היי רק עכשיו קראתי את שאלתך.אני בגילך והתקבלתי רק ע"ס בגרות במכללת לוינסקי.אם תרצי פרטים צרי קשר במייל: APRIL1@BEZEQINT.NET
עינב אברהם | 17:00  05/12/13
האם אני יכולה ללמוד גננות א, ב ללא פסיכומטרי ? יש לי תעודת בגרות מלאה ממוצע 75
מנהלת פורום לימודי חינוך | 09:52  08/12/13
עינב שלום ותודה על פנייתך. תנאי הקבלה כיום ללימודי חינוך והוראה לגיל הרך עומדים על ממוצע 92 ומעלה בבגרויות או ציון משולב בגרות+פסיכומטרי מעל ל530. אם את מעל גיל 30 תוכלי להתקבל עם ציון 530 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית או ממוצע 92 ומעלה במכינת 30+ מוכרת. אם את לא מעונינת לגשת לבחינה הפסיכומטרית אני ממליצה לך לנסות לשפר את ממוצע הבגרוית, באמצעות מכינה או בעצמך. שיהיה בהצלחה! לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה. רוית- מכללת אורנים.
סגור