פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

חן | 17:15  01/05/08
שלום לכולם, שמעתי שאם הממוצע בגרויות שלי הוא מעל 90 אני יכולה להתקבל ללמודים לתואר בחינוך ללא פסיכומטרי, זה נכון? אני רוצה להיות מורה בתיכון, היות ויש לי ממוצע בגרויות מעל 90 אני שוקלת האפשרות לוותר על הפסיכומטרי. והשאלה השנייה שלי זה איפה עדיף בבית ברל, בלוינסקי או בסמינר הקיבוצים? חן
שני צור | 14:24  02/05/08
לא לגמרי מדויק, אבל זו טעות נפוצה... ניתן להתקבל עם בגרות 90 בלבד רק למסלול היסודי! לשאר המסלולים צריכך משולב 500 בין הבגרות ובין הפסיכומטרי. את יכולה ללמוד ביסודי (יש גם המון מלגות), ואחר כך לעשות הסבה לעל יסודי, או לעשות פסיכומטרי על מנת להתקבל לעל יסודי
חגית | 16:15  04/05/08
לוינסקי! אני סטודנטית שנה שניה בלוינסקי ומאוד מרוצה מהיחס החם ,מגודל הכיתות ומשיטות ההוראה.בקיצור,לוינסקי עונה על כל הפרמטרים(לפחות על שלי...(: )שמעתי שיש להם יום פתוח מתישהו ביוני.
אושרת | 09:01  05/05/08
היי חן, אני לומדת בסמינר הקיבוצים במסלול לעל יסודי ואני דווקא שוקלת לעבור לבית ברל כי שמעתי שהלימודים שם הם הרבה יותר מעניינים והיחס לתלמידם הוא ברמה אחרת, אני גם בעלת ממוצע בגרויות מעל 90 ואני כשבאתי להתקבל ללימודים בסמינר הקיבוצים לא ידעתי שמגיע לי פטור מהבחינה הפסיכומטרית ועכשיו אני מצטערת על זה שעשיתי אותה. אז למרות שאני לומדת בסמינר הקיבוצים אני ממליצה לך לברר לגבי לימודים בבית ברל. בהצלחה
דנה | 15:27  06/05/08
לא בסדר שלא אמרו לך על הפטור!בכל אופן אני לא כל כך התלהבתי מבית ברל ונשאר לי להחליט בין סמינר הקיבוצים ולוינסקי כי אני מחפשת מכללה במרכז.אחרי מה ששמעתי ממך על הסמינר אני אחשוב פעמיים...
שגית | 20:51  06/05/08
יש מכללה בת"א שנקראת תלפיות,זאת מכללה דתית. הלכתי להתעניין מאוד התרשמתי, את יכולה לברר.
הדר | 13:36  11/05/08
את יכולה להרחיב בבקשה על המכללה?
סגור