פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

איילה | 16:41  02/04/08
אני מעוניינת להתחיל לימודי לתואר שני בייעוץ חינוכי .האם ידוע לך על מסלולים מוכרים (למל"ג ומשרה"ח)במכללות ובשלוחות ? האם המרכז ללימודים אקדמיים או המכללה לישראל מקובלים ומוכרים לצורך העניין? לתשובתך אודה בברכה איילה
שני צור | 08:13  03/04/08
עד כמה שידוע לי שני המסלולים שהזכרת אינם מוכרים לצרכים אקדמיים אלא רק לצרכי שכר. אני יודעת שיש יעוץ חינוכי באוניברסיטת בר אילן, באוניברסיטת חיפה ובבית ברל.
יונית | 15:47  03/04/08
יש גם לימודים לתואר שני בייעוץ חינוכי בבית ברל, התואר מוכר ע"י משרד החינוך אבל בשביל להתקבל צריך שלוש שנות ניסיון בהוראה, אני לא יודעת אם התארים שניתנים במכללות שציינת הם מוכרים, אבל בבית ברל ההכשרה היא מקצועית כך שעדיף ללמוד שם מאשר במקום שבו התואר לא מוכר.
שגית | 17:45  03/04/08
אני גם התעניינתי על תואר בייעוץ חינוכי, אבל בפועל בכדי לעסוק בייעוץ חינוכי את צריכה ניסיון עשיר בהוראה( אם זכור לי טוב זה בין 3-5 שנים של ניסיון ככה הם מבקשים) אז אם יש לך ניסיון לכי על זה.. המכללה לישראל רוב הלימודים שם מתבצעים באנגלית ולא שמעתי תגובות שכדאי ללמוד שם. אז באמת תבררי בבר אילן ובבית ברל על המסלול.. בהצלחה:)
אלה | 12:04  06/04/08
גם
סגור