פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שגית | 12:04  14/03/08
היי, ממוצע התואר הראשון שלי בחינוך הוא 86,3 האם זה מצטיין? והאם ציון זה מתאים לעשות הסבה לחינוך מיוחד?? תודה מראש
שני צור | 22:48  15/03/08
רמת ההצטיינות תלויה במוסד שממנו את מגיעה. בדרך כלל מציון 85 זה נחשב מצטיין ומציון 90 ומעלה זוהי הצטיינות יתרה, אבל זה משתנה. בכל מקרה להסבה אין צורך בהצטיינות. במכללת לוינסקי ניתן להיכנס ללימודי הסבה כבר מממוצע 72, אבל צריך לבדוק בכל מוסד האופן ספיציפי. בהצלחה
חן צור | 15:06  18/03/08
היי שגית, קוראים לי חן ואני בת 24, אחותי ואני לומדות בבית הספר לחינוך בבית ברל, אני לא יודעת איפה סיימת תואר ראשון, אבל בבית ברל בוגר מצטיין זה מי שסיים את הלימודים עם ממוצע 91 ומעלה. חוץ מזה ציון 86.3 מספיק בשביל הסבה לחינוך מיוחד. אחותי שכבר יש לה תואר בחינוך לגיל הרך והיא רצתה לעשות הסבת אקדמאים לחינוך מיוחד, בבית ברל היא ביררה שיש מסלול בין שנה וחצי לשנתיים שכולל עד 28 ש"ש ויום אחד בשבוע התנסות ועד 7 ש"ש של לימודי חינוך בדגש על חינוך מיוחד. אחותי עכשיו כל יום חוזרת הביתה ומספרת על עוד ועוד חוויות מעניינות שעברה במהלך הלימודים, ובכלל האנשים שם סבבה והאווירה חיובית. בהצלחה.
סגור