פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

נועה | 11:47  06/01/08
אני עומדת לפני החלטה על לימודים הסבת אקדמאים להוראה,להוראה כוללת יש צורך בפחות ש"ש ואני מתלבטת אם כדאי לי,אני פשוט לא יכולה להרשות לעצמי ללמוד ככ הרבה זמן ואולי אעשה בשלב אחר את ההתמקדות או התמחות,הבנתי שהוראה כוללת מאפשרת מיקוד או מיני מיקוד...האם כדאי?
טלי ששון | 14:56  07/01/08
מאוד תלוי איזה גילאים תרצי ללמד בסופו של דבר: לגיל הרך - לא תצטרכי התמחות לעל יסודי - תצטרכי התמחות משום שלגילאים אלה מלמדים מקצועות ספציפיים ליסודי- תוכלי להסתפק בהוראה כוללת משום שמורה ביסודי מלמדת כמעט את כל המקצועות. כדאי שתקחי בחשבון שאת בכל מקרה תלמדי לתעודת הוראה אז למה שלא תלמדי התמחות מסוימת ותפתחי בפנייך דלת להוראת מקצוע מסוים ?
ענבר | 15:31  09/01/08
אני מכירה את המסלול בלוינסקי והוא מעולה!!!
הם רוצים שאלמד עוד קורסים,ולא נותנים זאת ממש מתעקשים שאין יותר הוראה כוללת וזה לא נכון כי נרשמתי במכללה אחרת- דווקא יש את זה וממש בהמלצה בבית ברל!
רויטל | 11:30  06/02/08
נכון בלוינסקי אין מסלול של הוראה כולל. אז בהצלחה בבית ברל שעומדים לסגור את המכללה.
אוסנת | 12:41  28/01/08
אני לומדת במסלול הזה ומציעה לכל מי שמתעניין.
אני | 20:58  09/01/08
כי זה המון שעות ואני לא עובדת ורק לומדת ולא יכולה להרשות לעצמי ללמוד להשלמה שנתיים וחצי...אני עושה יסודי והוראה כוללת אכן מתאים ...אח"כ אשלים או אתמקצע כעת אלמד שנה וחצי ואז אוכל לעבוד ובהמשך להתמקצע...כעת זה דורש המון שעות 10 ש"ש יותר מהוראה כוללת...
סגור