פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

טלי | 00:32  26/09/07
*האם ניתן ללמוד פסיכותרפיה לאחר תואר שני? *האם ניתן להמשיך לייעוץ חינוכי לאחר תואר במדעי החברה/פסיכו' ? ואהם אחרי כן אוכל לעבוד כיועצת בית ספר? * שמעתי שיש קורסים (ארוכים מאוד,כמו תואר) בטיפול זוגי/משפחית שניתן לקחת כבר לאחר תואר ראשון,האם זה מקובל ואהיה מורשת לעזוק בתחום? אנא אל תפני אותי לפורום אחר..תודה תודה תודה וחג שמח!
טלי | 00:33  26/09/07
הכוונה היא האם ניתן ללמוד פסיכותרפיה לאחר תואר ראשון**
שירי ליברמן | 09:18  01/10/07
למיטב ידיעתי לייעוץ חינוכי נדרשת תעודת הוראה אני ממליצה לך לפנות לבירור למוסדות הרלוונטיים כגון: בית ברל וסמינר הקיבוצים שם מלמדים ייעוץ חינוכי והשלמה לתעודת הוראה . בהצלחה
שירי ליברמן | 09:51  01/10/07
שלום טלי 1. למיטב ידיעתי ניתן ללמוד פסיכותרפיה לאחר תואר ראשון. אני ממליצה לך לפנות למוסדות האקדמיים הרלוונטים (כגון אוני' בן גוריון) 2. המשך ליעוץ חינוכי אפשרי , אולם נרשת תעודת הוראה בנוסף שאותה ניתן להשלים באחד ממוסדות האקדמיים להוראה כגון: בית ברל /סמינר הקיבוצים. במידה ויהיה לך תואר שני בתחום - תוכלי לעבוד כיועצת בית ספר. 3. באשר לטיפול משפחתי ניתן לפנות לאחד מהמכונים : שינוי/אדלר . אני מצרפת לך לינק ובו פירוט על התחום http://www.mishpaha.org.il/?CategoryID=198&ArticleID=52&Page=1 בהצלחה
טלי | 18:48  01/10/07
סגור