פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

אפרת | 08:06  26/07/07
היי, אני לא יודעת אם זה קשור לפורום הזה אבל אני רוצה מאד ללמוד סקסולוגיה ואמרו לי שמכיוון שבארץ אין חוג כזה צריך ללמוד את זה כחלק מלימודי פסיכולוגיה או מדעי ההתנהגות או ייעוץ בכלל. האם זה נכון ואיפה באמת אפשר ללמוד את התחום.
שירי ליברמן | 09:38  26/07/07
שלום אפרת גם מהידוע לי זה לא נלמד בארץ כתואר יש אתר של איטם-האגודה הישראלית לטיפול מיני בו תוכלי למצוא אינפורמציה על תחום לימודים זה בהצלחה
שירי ליברמן | 09:39  26/07/07
מצ"ב לינק לאתר איטם- http://www.itam.org.il/
מלכהזילברמן | 10:07  01/10/16
הזמנים הקשים עברו חלפו ונעלמו בישראל!לפני עשר שנים לא הייתנה אלטרנטיבה לאוניברסיטאות . היום 20016-כמעט 2017 -החיים נעשו קליעם יעילים ופשוטים יותר. יש לימודי סקסולוגיה בתל אביב גם ללא תארים מתקדמים לאנישים עםן יכולות אמפטית,לא שיפוטית ולא רק לא שיפוטית אלא מקבלת,מנרמלת ומבהירה.שיפוטית אני מלכה זילברמן -מלמדת זו הפעם השמינית סקסולוגיה ממוקדת-סוגיות ונושאים במיניות בנישואים בתל אביב בבקראים-וגם קורסי ערב לעובדים .צרו קשר דרך הגוגל מלכה זילברמן ספקטור 029902823
סגור