פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

הדס | 09:32  29/06/13
שלום, אני לומדת בתואר למדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל אביב יפו. לי אישית מאוד לא קל שם, וכשאני מדברת עם חברים ממכללות אחרות שמתעסקות במדעי ההתנהגות רמת הקושי לא נשמעת דומה ואף קלה יותר. מה שהכי הטריד אותי היה שגיליתי שהנ"ז במקומות מסויימים בהם הלימודים הוגדרו כקלים הם 120 לעומתי שיש לי רק 112...מה מסתתר מאחורי זה? למה זה שונה? האם איפה שיש פחות נ"ז זה אומר דווקא שזה יותר קל?, פחות מוערך?.. תודה מראש
מנהל פורום לימודי מדעי ההתנהגות | 10:12  18/07/13
שלום הדס, הקורסים ככלל, הם בעלי משקל שונה מבחינת היקפם ודרישותיהם, והדבר בא לידי ביטוי במספר "נקודות הזכות" שמעניק כל קורס לסטודנט/ת. קורס גדול בעל שעות הוראה רבות יקבל לרב 5 או 6 נ"ז, ואילו קורס קטן יותר בהיקפו, שלרב אורכו יהיה סמסטר אחד, להבדיל מקורס שנתי יקבל בדרך כלל 2 או 3 נ"ז המשך לימודים מהנים ובהצלחה
סגור