פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

עינת | 10:09  17/12/12
אחרי לבטים רבים מצאתי סוף סוף משלח יד שעשוי לעניין אותי :) יאיי. עכשיו אני מחפשת את המוסד בו אני רוצה ללמוד. כרגע אני מתלבטת בין עמק יזרעאל, האקדמית תל אביב יפו ומכללת נתניה. יש למישהו המלצות על אחת מהן? תודה רבה
במכללה האקדמית נתניה ישנו תואר במדעי ההתנהגות המורכב משטחי לימוד רחבים ומעניינים של אנתרופולוגיה , סוציולוגיה , פסיכולוגיה ומשאבי אנוש . כמו כן מסלול הלימודים במכללה כולל בשנים ב' וג' חטיבה מורחבת לבחירה האחת בניהול משאבי אנוש והשניה לחלופין בפסיכולוגיה . מומלץ לבקר באתרים של המכללות ולקבוע פגישות עם יועצי לימודים שונים לפני שנרשמים למוסד לימודים בהצלחה
מנהל פורום לימודי מדעי ההתנהגות | 14:19  16/01/13
שלום מאיה ממליצה לבדוק את תכניות הלימוד בכל מוסד לעיתים יכולים להיות שילובים מעניינים עם מדעי ההתנהגות כגון: משאבי אנוש, קרימינולוגיה, ניהול, תקשורת וכו' כדאי גם להגיע לימים פתוחים להפגש עם סטודנטים ובוגרים ולהתרשם בהצלחה
סגור