פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

שלי | 11:41  12/07/12
שלום, החלטתי כמעט סופית שאלמד מדעי ההתנהגות מה שהכי מעניין אותי בנושא זה האבחון.פחות משאבי אנוש, השאלה שלי אם יהיה לי תואר ראשון במה אני יכול למצוא עבודה באיזה מקומות בתחום האבחון ואם אפשר קצת לקבל מידע על תחום זה. תודה!
אז ככה.. אני סוף סוף אחרי הצבא, ונוסע לטיול פצצה :) ואני רוצה להירשם לאוקטובר הקרוב, בידיי שני שאלות גדולות: 1. אני מאד רוצה להיות מטפל, האם כדי לי יותר ללמוד פסיכולוגיה או מדעי ההתנהגות? ומה ההבדל באמת? הבנתי שיש יותר נושאים במדעי ההתנהגות... זה נכון? 2. אני לא רוצה לדחות את הלימודים בעוד שנה אז החלטתי שאני אלמד במכללה. אז באיזה מכללה כדי ללמוד? ממה שהבנתי המכללות המובילות בתחום הם תל אביב-יפו, רופין והמכללה למינהל.. זה נכון? במה אני צריך להתחשב בבחירת מוסד? בקיצור הצילו
אני לומד באריאל למדעי החברה והרוח, מכירהתכנית דו חוגית חדשה: סוציולוגיה ארגונית. היאנפתחה בעקבות הביקוש בשוק לעובדים שינהלו את כוח האדם, שהם בעלי התמחותבסוציולוגיה ארגונית, משאבי אנוש ופסיכולוגיה. הבנתי שהיאמשלבת לימודי תואר ראשון סוציולוגיה ,משאבי אנוש ופסיכולוגיה ובוגר מסלול זה יוצאעם תואר דו חוגי בסוציולוגיה ארגונית. שווה לברר נראה לי. לפי מה שהם כתבו, "התוכנית מבוססת על לימוד גישות ושיטות מובילות בחקר ארגונים ועבודה, מקנה לסטודנטים כלים להבין ולנתח ארגונים אשר פועלים בסביבה גלובלית ולהבין כיצד אופי הארגון והייחוד שלו משפיע על אפקטיביות העבודה בארגון ורווחתו הכלכלית".
אז ככה.. אני סוף סוף אחרי הצבא, ונוסע לטיול פצצה :) ואני רוצה להירשם לאוקטובר הקרוב, בידיי שני שאלות גדולות: 1. אני מאד רוצה להיות מטפל, האם כדי לי יותר ללמוד פסיכולוגיה או מדעי ההתנהגות? ומה ההבדל באמת? הבנתי שיש יותר נושאים במדעי ההתנהגות... זה נכון? 2. אני לא רוצה לדחות את הלימודים בעוד שנה אז החלטתי שאני אלמד במכללה. אז באיזה מכללה כדי ללמוד? ממה שהבנתי המכללות המובילות בתחום הם תל אביב-יפו, רופין והמכללה למינהל.. זה נכון? במה אני צריך להתחשב בבחירת מוסד? בקיצור הצילו
מנהל פורום לימודי מדעי ההתנהגות | 09:40  29/07/12
שלום לך מדעי ההתנהגות כוללים לימודי פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה גם כבוגר מדעי ההתנהגות וגם כבוגר פסיכולוגיה תוכל להגיש מועמדות לתואר שני בתחום יש לבדוק רק שתכנית הלימודים תואמת לדרישות מבחינת היקף הקורסים ותוכנם. לגבי בחירת מוסד לימודים, אני לא נוהגת להמליץ על זה או אחר, כן ממליצה להגיע לפגישת ייעוץ, לשוחח עם סטו'/בוגרים /סגל אקדמי מה שיכול לעזור בהחלטה בהצלחה
מנהל פורום לימודי מדעי ההתנהגות | 09:51  29/07/12
שלום שלי במכוני אבחון- כיועצת השמה, ליווי של נבחנים וכו' ממליצה לך להכנס למודעות דרושים בתחום מדעי ההתנהגות ולראות את אופי המשרות בתחום בהצלחה
סגור