פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

[b]שלום לכולם- אני צריכה את עזרתכם בבקשה. אני מתלבטת אם כדאי ללמוד לתואר ראשון מדעי ההתנהגות. האם תואר זה הוא פרקטי ויש אפשרויות תעסוקה טובות ורווחיות לאחר תואר זה או שחייב תואר שני? האם הלימודים קשים מאוד? (חשבתי ללמוד במכללה למנהל ראשל"צ) יש פה מישהו שלמד את התואר יחד עם החטיבה לניהול ומשאבי אנוש? הבנתי שאפשר להמשיך לתואר שני: לימודי משפחה/ ייעוץ ופיתוח אירגוני- מישהופה עבר את המסלול הזה? אשמח לכמה שיותר תגובות בעניין, כל מידע יעזור לי. [/b]
מנהל פורום לימודי מדעי ההתנהגות | 09:57  11/07/12
שלום אור בוגרי תואר ראשון בתחום משתלבים בשוק העבודה במשרות מגוונות כגון: ניהול ומשאבי אנוש, גיוס והשמה, פיתוח הדרכה, מכוני אבחון, עמותות , משרות הקשורות לשיווק, פרסום ועוד , בוגרים רבים ממשיכים לתארים מתקדמים בתחומים כגון: יעוץ ארגוני, לימודי משפחה, פסיכולוגיה, מנע"ס , תחום התרפיה ועוד. תואר שני +נסיון תעסוקתי רלוונטי יכולים להוביל אותך לתפקידים בכירים יותר שכר משתנה בהתאם לתפקיד ולנסיון המצטבר
סגור