פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

שלום, אני מעוניינת ללמוד משאבי אנוש יחד עם מדעי ההתנהגות. הבנתי שבמכללה למינהל יש מסלול כזה. האם אפשר לקבל קצת מידע על המסלול ? מהם אפשרויות התעסוקה לאחר סיום התואר ? אני מאוד מתלבטת בין אם ללמוד תקשורת או מדעי ההתנהגות אבל משאבי אנוש זה תחום שמאוד מעניין אותי בשלב זה ולכן אני מעדיפה קצת יותר ללמוד את זה.
שלום, במכללת אחוה יש לך אפשרות ללמוד תואר במדעי ההתנהגות בשילוב עם תקשורת ומשאבי אנוש. תואר של אוניברסיטת בן גוריון, את התואר את מתחילה במכללה ולאחר כשנתיים עוברת לאוניברסיטה. אפשרויות התעסוקה עם תואר כזה הן רבות, תלוי על מה את רוצה לשים את הדגש, פסיכולוגיה/ סוציולוגיה אנתרופולוגיה או שניהם. בכל מקרה את מוזמנת לפגישת ייעוץ עם יועצת לימודים. למידע נוסף - מרכז מידע 3622*
שירי ליברמן | 11:50  04/04/11
שלום במסלול האקדמי כפי שציינת יש תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם חטיבה בניהול ומשאבי אנוש. תכנית הלימודים היא רב תחומית וכוללת 3 תחומים עיקריים: פסיכולוגיה,סוציולוגיה, ואנתרופולוגיה . החטיבה כוללת קורסים וסדנאות יישומיות בנושאים כגון: שיווק, התנהגות ארגונית מו"מ עסקי, דיני עבודה ניהול משאבי אנוש ועוד. החטיבה כוללת מסלולים מקצועיים בתחומים של גיוס והשמה, ניהול משאבי אנוש ופיתוח הדרכה. בוגרי מדעי ההתנהגות משתלבים בשוק העבודה בתחומים מגוונים כגון: ניהול ומשאבי אנוש, פיתוח הדרכה, גיוס והשמה, שיווק, מכירות, פרסום, דוברות ויחסי ציבור, תחקירנים, מדריכי נוער ועוד. לקבלת מידע נוסף את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ אישית, ניתן לתאם פגישה בטלפון: *אקדמי (*38245) בהצלחה בכל אשר תבחרי
בן | 17:17  04/04/11
היי, תואר במדעי ההתנהגות בדר"כ מורכב משטחים שלך אנתרופולוגיה ,סוציולוגיה פסיכולוגיה ומשאבי אנוש ,לגבי המסלול במכללה למנהל כדאי לפנות אליהם ולברר מה מרכיב את התואר וכן האם ישנן חטיבות ממוקדות בתחומים שונים . בנוסף לזאת ישנו מסלול לתואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית נתניה ובו שני מסלולי בחירה מוגברים ,האחד בניהול משאבי אנוש והשני בפסיכולוגיה . בעיקרון תחום של משאבי אנוש יתרכז בהבנה של הגורם האנושי במערכות עבודה שונות ,דבר שיוכל להובילך לתפקידי ניהול או הדרכות ,השמות ,קליטות ,מיונים ופיתוח ארגוני למשל .. שיהיה בהצלחה
היי, לרוב מומלץ לשלב עם תואר שהוא לא פרקטי (מדעי ההתנהגות) משהו פרקטי ולכן תקשרות, לדעתי פחות כדאי. אני לומד מדעי ההתנהגות עם משא"ן באקדמית ת"א יפו ומאוד מרוצה (גם הכיס שלי מרוצה מכך שזה שכר אוניברסיטאי), התמחות משאבי אנוש היא קלילה וממה שהבנתי יוצאים לשוק ואפשר לעשות עם זה משהו..:) בהצלחה!:)
סגור