פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

היי, הייתי מעוניינת ללמוד מדעי ההתנהגות ההתלבטות הקשה שלי היא אם ללמוד במכללת אחווה או במכללה למנהל? דיברתי עם 2 המוסדות ושמעתי מה יש להם לומר אבל הייתי מאוד רוצה לדבר עם 2 אנשים שהם בוגרי התואר מהמכללות הללו ויוכלו לתת לי קצת יותר מידע על התוכן הנלמד על הקורסים ובכללי על התואר- על מנת שאוכל להתרשם ממי שבוגר התואר ולא ממי שמנסה ליחצן את המוסד הלימודי שלו... מעבר לזה הייתי אוצה לדעת לאן אפשר לפנות ללימודי תואר שני- זאת אומרת מה המקצועות בהם אוכל לעשות תואר שני כשיש לי תואר ראשון במדעי ההתנהגות? אם יש כאלו אנשים אשמח לשוחח אפילו בטלפון... צרו איתי קשר כאן ואני אחזור... תודה רבה:) חן
היי חן, מה שלומך? כפי שציינתי אני בוגרת. סיימתי ללמוד בשנה שעברה. התואר היה ממש מעניין- שילב בין כל העולמות- פסיכולוגיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה- חקר תרבויות. ובנוסף- יש לך אפשרות בחירה בין 3 חטיבות: ניהול, תקשורת וקרימינולוגיה. אני למדתי ניהול, אז גם היו לי קורסים בנושאים שונים לגמרי לדוג'- מיקרו/ מאקרו כלכלה. בואי נגיד שלא משעמם בתואר הזה בגלל המגוון הרחב של הקורסים. לגבי מה לומדים אחכ.. אני אישית עוד לא התחלתי תואר שני, אבל הרבה חברים שלמדו איתי המשיכו ללמוד במכללה למינהל תואר שני שנקרא: "ייעוץ ופיתוח ארגוני". שזה אחלה תואר. אבל (לפחות ממה שאני יודעת) אין בעיה להתקבל לכל תואר שני שאני אבחר אחרי שעשיתי תואר ראשון במדעי ההתנהגות וניהול. אשמח לענות לך על כל שאלה.
ענת | 11:46  12/01/10
היי שירלי גם אני מתעניינת ללמוד מדעי ההתנהגות. הייתי כבר בפגישת יעוץ באקדמית אבל במכללה עדיין לא הייתי. את יודעת אולי מהם תנאי הקבלה במכללה למנהל. אשמח אם תוכלי לעזור לי בנושא
שירי ליברמן | 07:56  13/01/10
שלום ענת ממליצה לך להגיע למכללה לפגישת ייעוץ אישית ולשמוע על תכנית הלימודים ועל תנאי הקבלה מס' הטלפון לקביעת פגישת ייעוץ 38245* בהצלחה
הי חן, את צודקת - מידע כזה הכי טוב לקבל ממי שכבר לומד או למד. אני מאמינה שתוכלי למצוא סטודנטים שיוכלו לתת לך חוות דעת בלתי משוחדת. מכיוון שבפורומים באתרי הלימודים נמצאים בעיקר מתעניינים בלימודים או נציגים של מוסדות (הרי לבוגרים עצמם כבר אין מה לחפש פה....), את יכולה לנסות לחפש אותם בפורומים של סטודנטים באתרים כלליים או באתרי המוסדות. את הסטודנטים שלנו הלומדים מדעי ההתנהגות את יכולה למצוא או בפורומים שלנו (http://forums.achvado.co.il/) או באתר הפורומים של אגודת הסטודנטים של בן גוריון (http://forum.bgu.co.il/index.php?showforum=313). כמובן שאם תרצי עוד מידע מאיתנו את מוזמנת לשאול פה או בטלפון. בהצלחה! רחל אברמוביץ מרכז מידע ורישום הקמפוס האקדמי אחוה
סגור