פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

שלום רב, שמי מור, סטודנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה . במסגרת עבודת הסמינר שלי אני לוקחת חלק במחקר שנעשה על ידי החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת הפתוחה ובאוניברסיטת תל-אביב. המחקר בודק תפיסות עולם, מערכות משפחתיות ורווחה סובייקטיבית. אנו מחפשים אחר זוגות של הורה(שנולד אחרי שנת 1944) ואחד מילדיו, שמשפחתם נולדה בישראל/ארה"ב/אירופה/בריה"מ לשעבר ומשפחתם אינה חוותה את השואה. ההשתתפות במחקר כרוכה במילוי מספר שאלונים בלבד. שאלון המחקר הוא אנונימי לחלוטיןועבר את כל האישורים הנדרשים של ועדת האתיקה באוניברסיטה. נשמח אם תסכימו לקחת חלק בניסוי זה ולתרום להעשרת הידע בתחום. למחקר קריטריונים ספציפיים להשתתפות בו,במידה ואת/ה מעונין/ת לקחת חלק במחקר זה ולקבל מידע נוסף אנא צרו קשר עימי דרך כתובת הדואר האלקטרוני kvody@walla.com או במספר 052-5807827 אשמח לכל עזרה היות ותהליך איסוף משתתפי המחקר קשה במיוחד... תודה מראש על תשומת לבכם מור
עזרה בהכנה והגשת עבודות ושיעורים פרטיים בכל מקצועות מדעי החברה, עזרה בבניית שאלונים לסמינר, עבודות הגשה וניתוחים סטטיסטיים, הקמת אתר אינטרנט להרצת שאלונים וכו' מאת סטודנטים ובעלי תואר שני מקצועיים לפרטים - yaeln_e@yahoo.com
סגור