פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

ענבר | 22:07  04/03/07
שלום, אני מסיימת השנה את לימודי התואר השני ביעוץ ופיתוח ארגוני במכללה למנהל. בעקרון, בעתיד, שאיפתי היא לעסוק בטיפול ולכן הייתי רוצה לברר על לימודי הנחיית קבוצות. האם ידוע למישהו היכן הכי מומלץ ללמוד? בנוסף, רציתי לשאול, האם יש דרך לעסוק בטיפול זוגי ללא תואר בפסיכולוגיה קלינית או עבודה סוציאלית קלינית? אני יודעת שבד"כ אין קיצורי דרך אבל לצערי לא ניכנתי בכישורי למידה גבוהים לעומת כישורים בינאישיים ויכולות אחרות גבוהות מאוד שיש לי ההופכים אותי למתאימה לעסוק בתחום.... תודה רבה
דני | 09:10  05/03/07
היי ענבר לבי"ס תפנית של האוניברסיטה הפתוחה יש לימודי הנחיית קבוצות ברמה גבוהה מאד, ובאיכות מצויינת.. תעשי פה חיפוש באתר את הפרטים שלהם ותבררי.. מאד מומלץ
מנהלת הפורום | 13:15  05/03/07
שלום ענבר הנחיית קבוצות נלמד במסגרת לימודי תעודה אין באפשרותי להמליץ על מקום זה או אחר לגבי טיפול זוגי בד"כ כידוע לי נדרש תואר שני תנסי לפנות למכונים המכשירים לטיפול זה כמו מכון אדלר ותבדקי מהן הדרישות בהצלחה
סגור