פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

שלום, אני מאוד מעוניינת ללמוד את התחום. אני ממש בלבטים בין לימודי טיפול של רפואה אלטרנטיבית שהחסרון הוא התשלבות בעולם התעסוקה ומשמעות התעודה אחרי 3 שנים של עבודה קשה. לבין, לימודי מדעי ההתנהגות שהם לא ממש בכיוון התחום שלי ומצריכים ממני פסיכומטרי. אני בודקת אפשרות ללמוד כל ען, באוניברסיטת דרבי. אל תראו אותי כך, אני באמת נותנת צ'אנס כמעט להכל. אני כן חוששת בפני שני דברים. האם הלימודים שם הם כמו לימודי אוניברסיטה פתוחה? ואיך היחס כלפי תואר בדרבי? תודה על המענה
מהנלת הפורום | 13:11  18/02/07
שלום עלמה דרבי אינה מעניקה תואר ישראלי שמוכר ע"י המל"ג ממליצה לך להגיע לפגישת ייעוץ אישית ולהתרשם אני לא יכולה להמליץ לך ללמוד במקום זה או אחר. בהצלחה
עלמה | 15:20  18/02/07
תודה רבה על המענה. על פי בדיקות. קראתי כי ישנה כן הכרה על יד המל"ג.. ?
יעל | 11:59  19/02/07
אני לומדת באונ' דרבי בקמפוס באור-יהודה, תואר ראשון בפסיכולוגיה, ומסיימת השנה(מסלול 3 שנים). ישנם מסלולים שונים שאת יכולה לבחור את המתאים לך. נהניתי ללמוד שם, והלימודים עברו דיי מהר. הם מצהירים על התואר שהוא הינו תואר אקדמי בינלאומי ואינו תואר ישראלי, עדיין עובדים על ההכרה שלהם ע"י המל"ג (אולי עד שאת תסיימי...). המלצה: תקבעי פגישת ייעוץ על מנת שיענו לך על כל השאלות, אין התחייבות מצידך לכלום. בהצלחה...
היי, אני אשמח לשמוע איך סגנון הלימודים שם? יש תחושה של מסגרת או שמה הלימודים הם הרבה יותר עצמאיים? כמה עולה שכר לימודים? אני קצת מבולבלת. יש איזו שהיא סתירה בין מה שהאוניברסיטת דרבי מציגה לפני לבין מה שכאן נאמר שהתואר הינו בינלאומי ולא מוכר ע"י המלג לבין שהוא כן מוכר. תודה
מנהלת הפורום | 09:27  20/02/07
שלום עמליה ממליצה לך לשאול ישירות את דרבי את כל השאלות הנוגעות לתכנית הלימודים, שכ"ל וכו אם יש להם יום פתוח תגיעי תתרשמי תנסי לשוחח עם סטודנטים בוגרים לגבי מל"ג צרי קשר עם המזכירות שלהם יסבירו לך את נושא ההכרה, הם יתנו לך את התשובה הטובה ביותר.
מנהלת הפורום | 09:22  20/02/07
לא שידוע לי, ממליצה לבדוק מול המל"ג ישירות או באתר האינטרנט שלהם או בטלפון 02-5679911
מנהלת הפורום | 09:27  20/02/07
לא שידוע לי, ממליצה לבדוק מול המל"ג ישירות או באתר האינטרנט שלהם או בטלפון 02-5679911
סגור