פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

הילה | 14:04  13/02/09
אני שוקלת לימודי מדעי ההתנהגות רציתי לשאול אם מישהו יכול להמליץ על מוסד לימודים קרוב לאזור בת ים בעל שכר אוניברסיטאי ושלא מקשה על קבלה בנוגע לפסיכומטרי... החיפושים באינטרנט בילבלו אותי כבר... שבת שלום(:
הילה | 15:12  13/02/09
היות ולמדת במסלול האקדמי המכללה למנהל, אשמח אם תאמרי לי כמה השכר לימוד לשנה שם? האם הוא אוניברסיטאי?
שירי ליברמן | 11:55  16/02/09
שלום הילה שכ"ל במכללה אינו אוניברסיטאי, עם זאת יש אפשרות לקבלת מילגות סיוע את מוזמנת להתקשר למרכז הייעוץ לקבלת פרטים נוספים 03-9634174
אייל כהן | 03:54  17/02/09
אבל אני לומד כבר שנה שניה במכללה האקדמית נתניה וממליץ בחום. אני גר בראשון, לא רחוק ממך, ומסתדר עם המרחק לא רע. יכולנו לבחור שם בין שני מסלולים, ניהול משאבי אנוש ופסיכולוגיה (ששם אני) ולומדים נושאים של פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה, סוציולוגיה וכו'. שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה, ונשמח לשמוע מה בחרת בסוף!
סגור